anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedażą

Client:67491243
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry.Nie wiem co mam zrobić.Ktos kupił ode mnie trampki.Niestety jak narazie nie dostałam pieniędzy ani adresu tej osoby aby wysłać paczkę.Żadnych danych.Allegro wysłało mi mail w którym pisze,ze muszę zalogować się na swoje konto bankowe żeby dostać przelew i wysyła link do strony ,która nie chce się otworzyć.Co w takiej sytuacji mam zrobić ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mobilezone_pl
#7 Wielbiciel#

Jeżeli klient nie wypełnił formularza pozakupowego i nie dokonał płatności, to allegro nie prosi sprzedającego, aby zalogował się na swoje konto bankowe w celu otrzymania pieniędzy. Jest to wyłudzanie pieniędzy przez oszusta, który wysyła na e-mail podrobiona stronę banku, zalogowanie skutkuje wyczyszczeniem konta bankowego.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67491243 Nie klikaj w żadne linki zawarte w tej wiadomości, ani nie loguj się na żadne strony. To próba wyłudzenia danych do Twojego konta, dlatego podaj mi proszę login osoby, od której dostałaś tę wiadomość lub prześlij tutaj jej zdjęcie lub cały zrzut.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:67491243
#1 Nowicjusz#

Dziękuje bardzo za pomoc ! 

741C519A-B832-48FC-BE09-41DA0ADD6989.jpeg

FFD8DD83-EA51-4108-B3DF-E4BCCCF0D5CB.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67491243 Dziękuję za informację, to konto jest już zablokowane w naszym systemie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie klikaj i nie podawaj żadnych danych bo pójdziesz boso z torbami .To próba wyłudzenia jakich na AL co nie miara.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:67491243 to nie był mail od allegro 😞 zapewne pierw poprosił o maila ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów