anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program antywirusowy blokuje możliwość wejścia na stronę Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
maldawid
#8 Zapaleniec#

Witam, nie mogę się zalogować na allegro lokalnie, na komórce działa, na laptopie nie.

Proszę o pomoc, dziękuję.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
Client:44052296
#21 Demiurg#

@maldawid podaj więcej szczegółów. Jaki system, jaka przeglądarka, wyłączałeś antywirusa, czy działa zwykłe allegro?

oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

przeglądarkę mam chrome, zwykłe allegro działa. miałam kiedyś taką samą sytuację, ale naprawili, było coś z antywirusem, nie znam się na tym kompletnie. Dziękuję za zainteresowanie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maldawid Cześć. Czy pojawia się jakiś komunikat? Czy wpisujesz poprawne dane? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

Tak wpisuję wszystko dobrze, komunikat pojawia się, że witryna nieaktualna.

oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

przepraszam- pisze że witryna nieosiągalna

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maldawid Wyczyść pliki cookies lub sprawdź, czy możesz się zalogować na swoje konto w innej przeglądarce. Następnie Spróbuj zalogować się na zwykłym Allegro: https://allegro.pl/logowanie lub przez ten link https://allegrolokalnie.pl/auth/allegro

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
art_models
#7 Wielbiciel#

u mnie również nie działa od wczoraj - od godzin nocnych, pojawia się komunikat Avast. To już nie pierwszy raz na Allegro lokalnie- zazwyczaj znikało po 2 dniach , bo ingerencji moderatorów,  szkoda że mam aukcje, których nie mogę licytować ;( av.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@art_models A masz powiązane ze zwykłym allegro i próbowałeś wejść w ten sposób?

oznacz moderatorów
harnash2
#7 Wielbiciel#

u mnie również nie działa od wczoraj, od godzin wieczornych, komunikat Avast, nie pierwszy raz taka sytuacjia.

oznacz moderatorów
harnash2
#7 Wielbiciel#

na innej przeglądarce też nie działa

oznacz moderatorów
harnash2
#7 Wielbiciel#

dzwoniłem do kolegi ma taki sam problem, komunikat Avast, strona nie osiągalna.

oznacz moderatorów
CARLL1
#7 Wielbiciel#

allegro lokalnie avg blokada.PNGWitam, od dnia wczorajszego program antywirusowy AVG blokuje możliwość wejścia na stronę Allegro lokalnie wyskakuje komunikat zamieszczony w załączniku : bezpiecznie przerwaliśmy połączenie ze stroną allegrolokalnie.pl ponieważ była zainfekowana przez URL:Scam 

Bardzo proszę o co z danym tematem  uczynić ???   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CARLL1 Cześć. Możesz wykluczyć adres URL Lokalnie ze skanowania. Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję dla antywirusa AVG: https://support.avg.com/SupportArticleView?l=pl&urlname=AVG-Antivirus-scan-exclusions 

Zgłosiłam już tę sprawę do Działu Technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
CARLL1
#7 Wielbiciel#

Witam, niestety wykluczenie częściowo nie działa, cały czas po wejściu na www.allegrolokalnie.pl AVG wali komunikatami jak wściekły jak na załączonym zdjęciu. 

 Oczywiście odpowiedzialność za  rady  związanie z dodaniem do wyjątku AVG w razie szkody bierzecie Państwo ( moderator allegro) na siebie ???. 

Bardzo proszę o szybką pomoc gdyż cała sprzedaż i obsługPrzechwytywanie AVG 2.PNGa została z takimi problemami zawieszona .  

oznacz moderatorów
CARLL1
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo: problemy występują tylko i wyłącznie na po zalogowaniu się do konta na allegro lokalnie (użytkowanie bez logowania nie wywołuje żadnych komunikatów od AVG)  ale wystarczy się tylko zalogować i komunikaty jeden za drugim .

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@art_models @maldawid @CARLL1 Możecie wykluczyć allegrolokalnie.pl ze skanowania w antywirusie Avast. W tym celu wejdźcie w Menu, a następnie Ustawienia:

ko_alka_0-1647687295577.png

Wbierzcie Ogólne i Wyjątki, następnie kliknijcie w opcję Dodaj wyjątek:

ko_alka_1-1647687380663.png

Kolejnym krokiem jest wpisanie ścieżki adres URL w polu (https://allegrolokalnie.pl/) i zatwierdzenie przyciskiem Dodaj wyjątek:

ko_alka_2-1647687479934.png

Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj: https://support.avast.com/pl-pl/article/Antivirus-scan-exclusions/ 

Zgłosiłam tę sytuację do Działu Technicznego, sprawdzą co się dzieje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

wchodzę na konto, ale blokuje antywirus, teraz pisząc blokuje antywirus Avast

oznacz moderatorów
Client:101115104
#8 Zapaleniec#

Raczej nie radzę tak robić. Analogiczna sytuacja do tej z grudnia.  Jakiś czas po tym nastąpił wysyp fejkowych kont przy pomocy których próbowano wyłudzać dane... Lepiej przeczekać i dać pracować IT

oznacz moderatorów