anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od sprzedanego telefonu-nie doszło do sprzedaży-zwrócono pieniądze kupującemu

MAMY ROZWIĄZANIE!
remo1919
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam pytanie kupujący wpłacił kwotę za telefon a ja uszkodziłem telefon i w związku z tym nie mogłem wysłać sprzętu.W związku z tym nie doszło do transakcji.Pieniądze zwróciłem i czy mogę starać się o zwrot prowizji ze sprzedaży jak nie doszło do sprzedaży z winy losowej sprzedającego.

proszę o pomoc w sprawie.

Pozdrawiam

Remigiusz

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@remo1919  Jeżeli sprzedałeś na Allegro Lokalnie, to zwrotu nie dostaniesz.Tam nie ma prowizji od sprzedaży.Tam jest opłata transakcyjna niepodlegająca zwrotowi.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Możesz się starać o zwrot prowizji, ale zwrotu nie otrzymasz w takiej sytuacji. Od decyzji odmownej możesz się odwołać przez formularz, przedstawiając swe argumenty, ale szanse na zmianę stanowiska Allegro są praktycznie żadne.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

"kupujący wpłacił kwotę za telefon a ja uszkodziłem"

czyżby celowe działanie?

oznacz moderatorów
remo1919
#7 Wielbiciel#

Powiedziałem że uszkodziłem ale tak naprawdę dzieciak mi zwalił ze stołu i poszedł lekko ekran,ale to nie ważne bo pieniądze oddałem i takie mówienie że celowe jest nie na miejscu.

Dzięki za podpowiedzi

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

Masz podwójnego pecha. Nie dość, że telefon oklejony z dwóch stron folią ochroną i zamknięty w etui spadł ze stołu i się potłukł, to jeszcze sprzedał się dużo taniej od dwóch poprzednich Galaxy Note'ów 10+.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów