anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka inpost od 12,99 bez etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
antyvlad
#8 Zapaleniec#

Witam. Dlaczego sprzedając przedmiot na allegro lokalnie, mogę ustawić maksymalną kwotę za przesyłkę inpost tylko 8,99?

Nie posiadam drukarki a skoro inpost umożliwia nadanie przesyłki bez etykiety, wprost z aplikacji od 12,99 to chciałbym mieć możliwość wybrania takiej opcji w ofercie.

W tej sytuacji muszę dopłacać do przesyłki, iść do punktu ksero drukować etykietę dla każdej paczki lub tak, jak teraz jestem zmuszony robić - proponować wysyłkę pocztą polską.

Da się jakoś ugryźć ten temat? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Knowhere
#21 Demiurg#

@antyvlad Zamiast "Allegro Paczkomaty InPost" za 8,99 zł wybierz metodę dostawy opisaną jako "Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata", gdzie będziesz mógł wpisać dowolną kwotę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@antyvlad Ustaw Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata. Wtedy wpiszesz cenę, jaką chcesz.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@antyvlad  to jeszcze ja 😄 zaznacz Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata w tej opcji dostawy możesz ustawić dowolną cenę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@antyvlad Ustaw Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata. Wtedy wpiszesz cenę, jaką chcesz.🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@antyvlad Ustaw Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata. Wtedy wpiszesz cenę, jaką chcesz.

🤭

oznacz moderatorów