anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie na temat zwrotu, jak to jest?

neo043
#7 Wielbiciel#

Witam allegro wypłacił kupującemu pieniądze z Allegro Protect kwotę 230 zł i teraz ja to muszę spłacić ale nikt mi nie zwrócił towaru który kupujący posiada (Konto do Gry) jestem stratny dwukrotnie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest tu opisywany taki przypadek, wielokrotnie. A dlaczego Allegro zwróciło kupującemu rekompensatę? była dyskusją>reklamacja kupującego?

oznacz moderatorów

neo043
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że była 12 kwietnia odpisałem na wiadomość kupującego po czym już nie uzyskałem odpowiedzi a 13 kwietnia kupujący poprosił allegro o pomoc i zostały od razu mu wypłacone pieniądze a towar został w rękach kupującego bądź przekazał komuś innemu nie wiem.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@neo043 widzę, że już napisałeś do nas wiadomość mailową. Oczekuj proszę na odpowiedź w sprawie o numerze 32880428. Tylko zespół odpowiedzialny za program Allegro Protect może Ci udzielić szczegółowych informacji na temat opisanej sytuacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Po 1 jaka gra? Nie kazde konto z gra mozna wystawic na aukcji a jak nie mozna tzn ze wedlug regulaminu ap sie nie nalezy. 2 tresci cyfrowe nie podlegaja zwrotom. 3 czego dotyczyla reklamacja wklej link do aukcji i opis roszczenia.

oznacz moderatorów