anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych" problem z InPost 4.10.2021

MAMY ROZWIĄZANIE!
ADI-mistrzu
#7 Wielbiciel#

Widziałem że problem się pojawiał już, ale teraz trafił na mnie i nie mam pojęcia co dalej.

Dziś miałem do wygenerowania dwie etykiety, jedna została stworzona poprawnie, druga zgłosiła błąd:

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku."

Dane wyglądają ok.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  , wiecie coś na ten temat czy dalej z tym walczycie?

 

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70
deser69
#8 Zapaleniec#

Nie dziala generowanie etykiety w allegro lokalnie nadal

oznacz moderatorów
vrak
#7 Wielbiciel#

System nie pozwala na wygenerowanie etykiety:  

vrak_0-1633344638006.png

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@vrak Problem zgłaszany wielokrotnie od pewnego czasu. Początkowo nie dało się wybrać na mapie paczkomatu odbiorczego, teraz nie da się w ogóle uzyskać etykiety na Allegro Lokalnie. Co kilka dni problem się potarza, a Allegro gwarantuje nadanie przesyłki za 8.99 zł.

Nadaj ją bezpośrednio ze strony InPost, będzie drożej, ale nadasz. Nie możesz z powodu błędów Allegro opóźniać wysyłki. O zwrot różnicy w cenie upomnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

Nie daj się nabrać na prośby o cierpliwość, za błędy się płaci. Gdy Ty nie opłacisz na czas rachunku za usługi Allegro, nie będzie żadnej cierpliwości, będzie blokada.

oznacz moderatorów
Client:43838858
#8 Zapaleniec#

Działa na incognito teraz własnie pobrałem etykiete 

oznacz moderatorów
BLOW_Electronic
#8 Zapaleniec#

Z poziomu BL dalej nie działa. 

Niby list się tworzy, ale:

Błąd pobierania przesyłki - spróbuj wydrukować etykietę, aby pobrać ponownie Pozostało prób: 3  (#INC)

 

Jak chce się wydrukować etykietę: 

Przy generowaniu etykiety dla jednego z zamówień wystąpił błąd (#PPZS1)

 

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@ko_alka 

U mnie już działa. Nawet na tej samej przeglądarce, z którą nic nie robiłem według porad z inpostu. Także proszę nie zaznaczać ichniego rozwiązania na wyrost, bo przerzucanie winy na użytkowników (bez ich wpływu na sytuację) to tania zagrywka.

oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy przesyłki które muszą dzisiaj terminowo zostać wysłane, będą odjęte od liczenia w " Wysyłka w terminie" ?

oznacz moderatorów
schiz20
#7 Wielbiciel#

Wiadomość od allegro 

"Potwierdzam awarię związaną z generowaniem etykiet Inpost na Allegro.
Prosimy o wyrozumiałość. Razem z zespołem Inpost zajmujemy się usunięciem awarii by jak najszybciej przywrócić możliwość wygenerowania etykiet nadawczych."

"Z potwierdzeniem, gdy zostanie awaria już usunięta, wyślę wiadomość e-mail."

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
Kucza79
#7 Wielbiciel#

Witam, czy miala by Pani mozliwosc zerkniecia dlaczego ja nie moge wygenerować etykiety InPost orzez allegro lokalnie, powtarzajacy sie blad nie można wygenerować etykiety sprawdz poprawnosc danych , czy jakos tak pisze.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kucza79 Cześć. Wiemy o problemie z generowaniem etykiet nadawczych - potwierdzony został problem po stronie InPost i trwają pracę nad jego usunięciem. Bardzo Cię przepraszamy i prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

ponawiam pytanie

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy przesyłki które muszą dzisiaj terminowo zostać wysłane, będą odjęte od liczenia w " Wysyłka w terminie" ? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DrukiHD Kiedy tylko decyzja w tej sprawie się pojawi, wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

Czy podjęcie tej decyzji jest aż tak skomplikowane ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ADI-mistrzu @DrukiHD Wracam z odpowiedzią. Jeśli w wyniku awarii InPost nie zdążyliście nadać przesyłek, zgłoście się do nas za pomocą tego formularza i załączcie numery tych paczek. Na tej podstawie możemy dokonać wyłączenia tych przesyłek w Jakości sprzedaży.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:43838858
#8 Zapaleniec#

Działa na incognito teraz własnie pobrałem etykiete 

oznacz moderatorów
Client:43838858
#8 Zapaleniec#

Działa na incognito teraz własnie pobrałem etykiete 

oznacz moderatorów
BLOW_Electronic
#8 Zapaleniec#

Działa już, bez incognito też. 

oznacz moderatorów
schiz20
#7 Wielbiciel#

Działa też z aplikacji

oznacz moderatorów
swiat-bobasa_pl
#8 Zapaleniec#

Podczas doładoywania konta w  managerze paczkomaty taki komunikat, nie da sie nawiązać bezpiecznego połączenia, ktoś ma tez ten problem ?

oznacz moderatorów
BOKIP-PARTS
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo 😞Bez tytułu.png

oznacz moderatorów