anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART naliczenie opłaty za dostawę

MAMY ROZWIĄZANIE!
stom007
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam. Dlaczego przy jednym z przedmiotów ktore sprzedałem została mi naliczona opłata za dostawe w ramach SMART jeśli mam jeszcze możliwość wysłania jednej przesyłki bez kosztów? prosze o wyjaśnienie

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stom007 Cześć. 🙂 O którą sprzedaż chodzi? Podaj proszę numer oferty, tytuł, datę lub cokolwiek, co pozwoli mi zlokalizować sprzedaż, którą masz na myśli. 

oznacz moderatorów
stom007
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o tą ofertę:stom007_0-1678114379490.png

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stom007 Była to sprzedaż w ramach SMART, kupujący nie płacił za wysyłkę i Ty również nie.

Jeśli chodzi o opłatę naliczoną 2 marca, to sprawdź koniecznie jej szczegóły. Jest to opłata za sprzedaż poza SMART z 24 lutego (numer nadania paczki 660166249395020126210187). Środki na wysyłkę (9,99 zł) trafiają na Twoje konto Allegro Finanse, a później wypłacasz je na swoje konto bankowe. 🙂 

oznacz moderatorów
stom007
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje za wyjaśnienie. Faktycznie to jest opłata za przesyłke z 24 lutego a nie ta ktora ostatnio robilem. Nie rozwijalem szczegoly tego pobrania. Czemu to tak długo się realizuje? Tak czy inaczej, wszystko już jasne 🙂 dziękuje za wsparcie.

oznacz moderatorów