anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż Allegro lokalne

ziembol89
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, 

 

Dnia 30.02.22r sprzedałem za pośrednictwem konta allego lokalne przedmiot  jednakże kupujący wybrał przesyłkę in post pobranie i z racji problemów związanych z możliwością wysłania takowej przesyłki napisałem do kupującego o zaistniałej sytuacji i możliwość zmiany przesyłki jednakże nie otrzymałem odpowiedzi co spowodowało brak możliwości sprzedaży. Prowizja allegro za daną transakcję została naliczona mimo, iż przedmiot nie został wysłany i nie doszło do transakcji. Proszę o informację jak można anulować dane zamówienie i cofnąć opłaty, które ponoszę mimo iż nie doszło do sprzedaży. 

 

pozdrawiam 

Damian [edycja]

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ziembol89  niema 30 dnia lutego 🤣. A druga kwestia czemu udostępniasz formę transportu której nie jesteś w stanie zrealizować. Opłata transakcyjna na lokalnie jest bezzwrotna.

oznacz moderatorów

ziembol89
#8 Zapaleniec#

Popełniłem błąd chodziło o 30.01 i uszczypliwości tego typu jak dla mnie są nie na miejscu ale każdy ma swoją kulturę i cieszę się, że przyszło mi pisać z osobą bezbłędną. Problem leży po stronie in post gdyż nie mogę zalogowac się na ich stronę,z której można takową paczkę wysłać. Kwestia zgłoszona jednakże odp brak. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiedź od Allegro będzie z cała pewnością, jeżeli nie masz dowodu o braku transakcji, mogą odrzucić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ziembol89 Aby cofnąć opłatę, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz jakiś dowód na to, że kupujący nie sfinalizował transakcji i nie zapłacił. Może to być korespondencja z nim. 

oznacz moderatorów

ziembol89
#8 Zapaleniec#

Dziekuje

oznacz moderatorów