anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Lokalnie

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Proszę o zablokowanie tego użytkownika, 

Sprzedaje Michał (Client:46112987)

Na Allegro od 4 lat

Napisałem do niego o numer imei telefonu, pisał że nie ma jak zrobić ze wróci do domu to zrobi zdjęcie i mi wyśle, ale niestety tak nieudolny oszust wysłał mi zdjęcie z godzina 13:44, (mamy 23), więc skoro miałby nawet już te zdj wcześniej zrobione nie pisałby że wróci do domu i zrobi bo nie ma teraz jak :). 

Screenshot_20230617_230223_Allegro Lokalnie.jpg

Screenshot_20230617_230220_Allegro Lokalnie.jpg

  

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

Napisałam*

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Po co Tobie ten numer imienia telefonu, jego nazwa jest w tytule oferty.

oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

Chciałam sobie sprawdzić imei bo nie było NIGDZIE go widać 😉 mam prawo o to zapytać ale tak jak myślałam że to oszust :)))

 

oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

Właśnie zadzwoniłam na podany nr tel w ogłoszeniu tego użytkownika zapytałam w prost czemu ludzi okrada po czym odrazu się rozłączył 🤣🤣, już jest pewne że to oszust @#moderacja proszona o jak najszybszą reakcje.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Rozłączył sie = oszust? 
ty serio?

jak słyszał brednie w słuchawce to sie rozłączył. Jak sprzedwalam samochód a ktoś tuż po dzień dobry spytał gdsie przekręciłam licznik to tez trzeplam słuchawka!! 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112017555 Cześć. Sprawdziliśmy konto sprzedającego i na ten moment nie znajdujemy na nim nieprawidłowości. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, to poproś go o aktualne zdjęcie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Jakim cudem ten złodziej nadal ma konto? Wysłał mi kod imei nie dosc że z inną godzina to nawet nie kod imei nie działa po wpisaniu?! A pani mi mówi że nic nie jest podejrzane w tym ogłoszeniu? Czy może to pani znajomy jakiś? Proszę o odpowiedź innego morderatora o sprawdzenie tego konta bo jak widac odpowiedz moderatora wyżej JEST TRAGICZNA allegro pozwala na okradanie ludzi 😂😂😂 śmiech na sali

 

oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230618_174950_Chrome.jpg

 

Coś jeszcze mi pani odpisze żebym prosiła o aktualne zdjęcia?! Czy może pani "moderator 😂😂 " coś z tym zrobi ?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112017555 Nie jesteśmy w stanie zmusić sprzedającego na Lokalnie, żeby odpisywał na wiadomości w określonych i pasujących klientom godzinach. Sprawdziliśmy to konto i nie doszukaliśmy się podstaw, żeby je zablokować. 

Jeśli produkt czy sprzedający Ci nie odpowiada, to poszukaj innej oferty. 

Dodam jeszcze, że nazywanie innych "złodziejami" czy "oszustami" bez wyroku sądu może być karalne. Zalecam większą ostrożność. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

" Nie jesteśmy w stanie zmusić sprzedającego na Lokalnie" 

rozumiem, że w przypadku Allegro zwykłego mają Państwo w orężu takie środki przymusu....

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Pośrednio tak

odpowiedzi i dyskusje licza sie do statystyk smartów i SS

oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czyli to że wysyła zdjęcia z imei który nie istnieje nie jest oszustwem ? 😂😂😂

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale jak sprawdzialas ze nie istnieje??

oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

Tak jak widać na ss 

Screenshot_20230618_174950_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:112017555  na stronie Apple można sprawdzić telefon za pomocą numeru seryjnego. 
Numer IMEI jest zupełnie czymś innym i jego wpisanie nie da żadnego rezultatu. 
Jest tam zresztą napisane Jak byk wprowadź NUMER SERYJNY urządzenia. 🙂

oznacz moderatorów

Client:112017555
#8 Zapaleniec#

Wpisałam go i nie działa :)) po prostu widać że ten oszust współpracuje z allegro proste 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A czytałaś co ci napisał komis bell?

Masz wpisać nr seryjny a nie imei

czytalas?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:112017555 przeczytaj mój post wyżej. 
imei jest poprawny tylko na stronie Apple trzeba podać numer seryjny. 

IMG_9317.png

 

oznacz moderatorów

Client:46112987
#7 Wielbiciel#

Witam. Bardzo proszę o zablokowanie wypisywania bzdur i obraźliwych wiadomości do mnie i na forum przez klienta 112017555. Ten człowiek to mężczyzna przedstawiającego się  za kobietę również dzwoni do mnie na numer tel i pisze smsy obelżywe i obraźliwe. Skriny wiadomości od tego człowieka mogę podesłać ma maile. 

oznacz moderatorów