anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż

777Warrior
#7 Wielbiciel#

Sprzedający powinien mieć możliwość anulowania transakcji w wypadku kiedy kupujący zwleka z wpłatą . Trzeba czekać do 5 dni na wpłatę po tym jak dokonano zakupu to stanowczo za długo. Proszę iść do Biedronki zrobić zakupy i powiedzieć że wpłata za 5 dni. To jest chore aby kupujący nie wpłacał od razu . Proszę to zmienić . Jeśli ktoś decyduje się na zakup to dać opcję „kup teraz” i wpłata. Teraz muszę czekać a pieniędzy od kupującego nie ma . Dopiero po 5 dniach można wystawić przedmiot ponownie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#20 Guru#

@777Warrior 

Jaką masz propozycje dla ludzi którzy nie mają np konta bankowego, lub ich bank nie jest obsługiwany przez PayU czy P24? Zakładasz ze dyskryminacja takich ludzi jest ok? A tak sobie pójdą na pocztę, do banku lub z poziomu komputera wykonają przelew tradycyjny.

Nie tu jest problem!!!!

Problemem są konta boty i brak porządnej rejestracji kupujących!!!

 

oznacz moderatorów

777Warrior
#7 Wielbiciel#

Ja nie jestem od rozwiązyeania problemów Allegro .Sprzedaje przedmiot i chce wpłatę od kupującego jak najszybciej . Tu nie ma żadnej mowy o dyskryminacji .Nie interesuje mnie czy ktoś ma Payu czy nie. Kupujesz to płać. i proszę mi tu nie pisać takich wypaczonych opinii Nie mam czasu na czytanie i odpowiadanie na bzdury .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bzdury? ale zaakceptowałeś regulamin Allegro? sam idź sprzedawać do biedronki jak ci tu nie pasuje.

oznacz moderatorów