anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta Revolut

turysta0487
#7 Wielbiciel#

Muszę zweryfikować konto bankowe do wypłat. Ustawiłem konto zagraniczne Revolut. Adres banku nr konta itp itd.. przelałem 8.01 bo mniej się w revolut nie da i weryfikacja została anulowana. Dodam,że już to robiłem chyba z 10 razy i za każdym razem wysyłam 8.01. To jest jakiś Cyrk. Sprzedałem radio samochodowe,chce wypłacić kase,żeby kupić nowe i nie mogę. Miał ktoś taki problem? Jakieś wskazówki jak to zweryfikować poprawnie? Ja już nie mam nerwów do tego. Jak płacę przy zakupach na allegro googlepay przez revolut to allegro nie ma z tym problemu..jak mają wypłacić mi moje pieniądze to jest problem

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@turysta0487 a konto jest te same czy nowe (allegro, bankowe)

oznacz moderatorów

turysta0487
#7 Wielbiciel#

Konto allegro mam od 2015 roku,używane tylko do zakupów. Pierwszy raz coś sprzedałem. Nigdy nie aktywowałem pay u bo płace google pay na allegro. Revolut powiązany z gpay.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@turysta0487 dane osobowe konta allegro i banku są identyczne? Bo inaczej nie zewrfikujesz.

oznacz moderatorów

turysta0487
#7 Wielbiciel#

Nie. Mieszkam W Belgii i na allegro mam wpisany adres z Polski a adres własciciela konta Revolut z Belgii. Czy to może być problem?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@turysta0487 pewnie to jest przyczyną

oznacz moderatorów

turysta0487
#7 Wielbiciel#

Pozmieniałem teraz dane i są identyczne. zrobiłem przelew ponownie na kwote 8.01 z konta zagranicznego i zobaczymy jutro i wszystko jest okay czy znowu to odrzucą. Dziękuję za podpowiedzi. Odezwę sie jutro czy problem został rozwiązany. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@turysta0487 W przypadku weryfikacji kontem Revolut wpłata musi być wykonana z zagranicznego rachunku, a nie z polskiego. Sprawdź proszę czy u Ciebie tak było.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów