anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość SMS z Potwierdzenie sprzedaży przedmiotu z dziwnym linkiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Aliconp
#1 Nowicjusz#

Witam

Wystawiłem przedmiot na sprzedaż na allegro lokalnie i chwile po tym dostałem wiadomość na numer telefonu o treści Potwierdzenie sprzedaży przedmiotu i normalnie odrazu bym to olał gdyby było to z nieznanego numeru ale ta wiadomość przyszła od allegro, i to była jakby jedna z kolejnych wiadomości allegro dlatego pomimo chwili zawachania postanowiłem w to kliknąć(no bo wiadomość od allegro) i zostałem przekierowany do chroma lecz na szczęście pojawił się "błąd dotyczący prywatności" i wtedy zapaliła mi się bardzo czerwona lampka i szybko z tego wyszedłem i nie zostałem przekierowany do docelowej strony. nie wiem co z tym zrobić dlatego pisze tutaj. Poniżej przesyłam sc tej wiadomości

wirus.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Obrazka na razie nie widzimy (muszą zatwierdzić moderatorzy) ale bez tego czuć próbę wyłudzenia i włamania na Twoje konto . Na wszelki wypadek zmień sobie hasła.

oznacz moderatorów
Aliconp
#1 Nowicjusz#

Tak zrobię! dzięki!

 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgłoś to też do Allegro , niech go zweryfikują i zablokują jak będzie potrzeba.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Aliconp Cześć! Link do strony widoczny na zrzucie przekażę do zablokowania. Dla pewności przeskanuj swoje urządzenie programem antywirusowym, z pewnością nie zaszkodzi. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Aliconp
#1 Nowicjusz#

dzięki wielkie za pomoc 

oznacz moderatorów
Mroksk8
#2 Obserwator#

Nie wiem gdzie to zgłosić więc piszę tutaj, do mnie też dzisiaj przyszedł podobny link po wystawieniu przedmiotu.

Screenshot_20230821-152825_Messages.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Mroksk8 Prześlij proszę ten link na adres phishing@allegro.pl

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów