anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam nie moge nic sprzedac

jgstudnicka
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedać czy wystawić do sprzedaży ? Bo to jest różnica.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jgstudnicka Za wysokie ceny masz.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@jgstudnicka Na dobry początek spróbuj zdobyć grono stałych klientów oferując konkurencyjne ceny lud daj możliwość robienia zakupów w licytacji ,wtedy na pewno znajdziesz klientów którzy będą do ciebie wracać jak będą zadowoleni z obsługi. Aby towar dobrze schodził warto też mieć szerszą gamę produktów w kategorii jakiej się sprzedaje ,czym masz więcej asortymentu w dobrych cenach tym łatwiej cię znaleźć w necie.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@xyz96 🙂

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@jgstudnicka  cóż sugeruje wystawiać na zwyklym allegro nie na lokalnie. Na lokalnie klienci raczej okazji szukają a Ty masz ceny rynkowe. Jeśłi nie masz działalności a ta sprzedaż jest tylko okazyjna i masz taką możliwośc sugeruje obniżyć ceny.

Jeśli kupujący ma wybór kupić cos od firmy za 200 zł lub to samo od osoby prywatnej też za 200 zł to z reguły wybiera zakup od firmy .  Przy zakupie od firmy kupujący ma dużo wieksze prawa.

Wiec jeśli chcesz coś sprzedać nie mając działalności to najprościej byłoby obnizyc cene tak aby była atrakcyjna dla kupującego. No albo dac kupującemu w ofercie lepsze warunki: np prawo do zwrotu, darmowa wysyłka itp

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Żeby sprzedać, to ktoś musi kupić. Inaczej się nie da.

Sprzedawanie to trudny proces. Szczególnie tutaj.

oznacz moderatorów