anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam zostalem oszukany przez clienta 115070433

Client:58957215
#7 Wielbiciel#

Zostałem oszukany przez clienta 115070433 Adam Roosevelt
+48 795 139 098
cratesnrocks@outlook.com niestety dałem się zrobic i wysłać aparat za 5500 pln co mogę z tym zrobić? Dostałem jak się okazało fakeowa stronę internetową banku kontakt był do momentu jak odebrał paczke w turynie:/  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

W zasadzie niewiele można zrobić. 
Przede wszystkim - jeśli podałeś jakiekolwiek dane swojej bankowości, Allegro itp - pozmieniają wszystkie hasła itp. 
Sprawę zgłoś na policję. 
Na odzyskanie aparatu lub pieniędzy raczej nie licz i się na to nie nastawiaj 😕

oznacz moderatorów

Client:58957215
#7 Wielbiciel#

Dzięki a jak przynajmniej odzyskać ten hajs z allegro? Prowizję?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Allegro lokalnie? Możesz spróbować napisać przez formularz kontaktowy ale na lokalnie co do zasady prowizja jest bezzwrotna. 

oznacz moderatorów

Client:58957215
#7 Wielbiciel#

Czyli płacić jej nie muszę? Napisze przez formularz dzieki

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:58957215 Musisz jeśli została naliczona i widnieje na saldzie w zakładce ROZLICZENIA Z ALLEGRO. 
Spróbuj napisać przez formularz kontaktowy, przedstaw sytuację i może uda się ją anulować. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:58957215 Zablokowaliśmy to konto. Zgłoś sprawę na policję jak radzi @komis-bell.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:58957215
#7 Wielbiciel#

Dobrze dziekuje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

O zwrot prowizji piszesz tu https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a..., jak została naliczona, ale moderacja mogłaby coś z tym zrobić bez pisania.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dałeś się zrobić w "bambusa"?

Powiedz mi, jak kupujący mógł Cię oszukać - zwykle bywa odwrotnie.

Wytłumacz, w jaki sposób kupujący może oszukać sprzedającego?

Przecież jak klient kupuje towar, to wpłaca kasę i wtedy go wysyłasz. Ewentualnie za pobraniem - w obydwu przypadkach otrzymujesz kasę.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów