anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykupywanie moich ofert - groźby i męczenie

Client:115624249
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Przykra sytuacja bo od kilku dni notorycznie męczy mnie ktoś z konkurencji, używa ciągle innych kont i wykupuje wszystkie moje oferty. Chcę normalnie sprzedawać, są to przedmioty cyfrowe w grze. Ustawiłam nawet ilość sztuk w ogromnej ilości i proszę zobaczyć co ten kolega z konkurencji wyprawia na załączonym screenie. Mam też screeny gdzie straszy mnie po ukraińsku wysyłaniem paczek na mój adres za pobraniem i wiele więcej, czy naprawdę nie można go wybanować? w tym jego ofert bo to na pewno ktoś z konkurencji. Co mam w takiej sprawie zrobić? dosłownie mam teraz spam jego "rozpoczęcia zakupu" nonstop i nie mogę normalnie funkcjonować. Dlaczego wgl. nie ma jakiegoś limitu dziennego na ilość kupionych sztuk czy coś? jak ja mam się przed tym bronić?. Już wiele razy zostało mu zbanowane jedno z kont bo to zgłaszałam ale jak widać nadal bawi się w najlepsze. Proszę o pomoc jak sobie z tym radzić. Te groźby w moją stronę to już wgl. totalne przegięcie w tej całej sprzedaży.

 

Ogólnie moi klienci są zadowoleni i sprzedałam już wiele produktów ale no to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie jak się ktoś zawziął na mnie.

 

bot.pngbot 2.png

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Client:115624249
#9 Pomysłodawca#

Czy mogę prosić o zbanowanie jego głównego konta? bo właśnie się ujawnił i wykupił moje oferty z konta, z którego sprzedaje, nie wiem dlaczego ale tym lepiej. Tak podejrzewałam, że to jest właśnie on. Sprzedaje te same produkty i jak widać robi zamówienia na ponad 30 tysięcy złotych, nie opłacając ich. Teraz znowu muszę zapłacić za promowanie na allegro bo mnie wykupuje.

oznacz moderatorów

Client:115624249
#9 Pomysłodawca#

Podsyłam screen z tego.wykupywanie.png

oznacz moderatorów

Client:115624249
#9 Pomysłodawca#

A tutaj jedna z jego aukcji. Totalnie się teraz zdradził.wykupywanie 2.png

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115624249 dziękuję za wiadomość, zgłosiłam to!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Nic się nie da zrobić. Nie ma żadnej weryfikacji kupujących na allegro lokalnie ani żadnych zabezpieczeń przed takimi zakupami.

Dobra wiadomość jest taka, że od czerwca takich sytuacji nie będzie, bo oferty będą zdejmowane dopiero po zapłacie kupującego.

oznacz moderatorów

Client:115624249
#9 Pomysłodawca#

O i to jest super wiadomość, w końcu znikanie oferty po zapłacie, na to czekam! dziękuję za informację bo nawet nie wiedziałam, że to wprowadzą w końcu bo naprawdę to jedna z ważniejszych rzeczy.

oznacz moderatorów