anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty nieaktywne

Kinga500108
#3 Debiutant#

Witam dlaczego mam nieaktywne wypłaty mimo ze przelałam złotówkę do aktywacji?  Chce wysłać telefon a nie mogę wypłacić tych pieniędzy 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli kupujący zapłacił i masz środki na koncie AF to masz obowiązek wysyłki telefonu, aktywacja konta do wypłat to twój problem nie kupującego. Taka aktywacja trwa do 3 dni, oczywiście jeżeli wszystko się zgadza: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

Kinga500108
#3 Debiutant#

Tak wiem ze mam obowiązek go wysłać ale

co w sytuacji kiedy wyślę telefon a nadal nie będę mogła wypłacić pieniędzy? I wrócą one do kupującego 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego miałby wrócić? nie rozumiem, kto i kiedy miałby je przekazać? One są na twoim koncie.

oznacz moderatorów

Kinga500108
#3 Debiutant#

Nie mogę ich wypłacić z Allegro na moje konto bankowe 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kinga500108 To są Twoje pieniądze, a zasada jest taka, że najpierw wpłata, a potem towar. Napisz do Allegr tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i poproś o odblokowanie wypłat, ponieważ bez pieniędzy towaru nie wyślesz. Kupujący ma zapłacić Tobie, a nie Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie możesz trzymać towaru za który zapłacił kupujący, jest jego własnością. A rozpoczynając sprzedaż nie wiedziałaś o tym? Jeżeli wszystkie dane się zgadzają to konto do wypłat zostanie aktywowane i wypłacisz. A jak nie chcesz  wysłać telefonu to musisz oddać kasę i skąd weźmiesz? Zapytajmy moderatorów w czym problem: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie przejmuj się, wielu ma skąd brać 😄 Pieniądze, nie kasę.

oznacz moderatorów

Kinga500108
#3 Debiutant#

Zadałam pytanie, bo nie wiem co zrobić w takiej sytuacji owszem wiem ze muszę mu wysłać ale nie chce i ty pewnie tez byś nie chciał zostać i bez pieniędzy których nie możesz wypłacić z Allegro i bez telefonu. 

oznacz moderatorów

Kinga500108
#3 Debiutant#

I nie, nie wiedziałam o tym

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kinga500108 Twoje konto jest w tej chwili zablokowane, ale środki wpłacone przez kupującego są na Twoim saldzie Allegro Finanse. Aby konto zostało odblokowane, a środki wypłacone, bardzo proszę zastosuj się do naszej wiadomości ze sprawy nr 18123863. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów