anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka dwóch przedmiotów w jednej paczce

MAMY ROZWIĄZANIE!
jose99
#8 Zapaleniec#

Kupujący kupił ode mnie dwa przedmioty. Pojawiła się opcja wyboru wysyłki łączonej. Wybrałem paczkomaty InPost Smart i po tym wszystkim i tak muszę generować dwie etykiety w każdej aukcji osobno. Paczkę już spakowałem, są w niej dwa przedmioty i ma zapisany jeden numer nadania. Co teraz? Druga paczka będzie widniała jako niedoręczone? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
jose99
#8 Zapaleniec#

Czy mogę prosić by w obydwu sprzedanych przedmiotach wprowadzic numer wysyłki [edycja] tak jak został wygenerowany dla pierwszej paczki i usunąć ten który wygenerował się przy drugiej czyli [edycja] @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A Ty tak chcesz czy kupujący, wysyłki w jednej paczce?

oznacz moderatorów
jose99
#8 Zapaleniec#

Taka opcje wybrał i wyskoczył komunikat. W @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ ybrałem jedna wysyłkę po czym i tak generują się dwie etykiety

Screenshot_20240812-225428.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jose99 możesz wysłać obie przesyłki w jednej paczce, dla pewności możesz udokumentować (np. zrobić zdjęcie), że w tej przesyłce są oba produkty. Koszt wysyłki naliczany jest w momencie nadawania paczki w paczkomacie, więc jeśli jej nie nadasz, nie naliczymy opłaty. Natomiast, aby kupującemu nie zaliczyło dwóch paczek w ramach Smart! dla pewności usunę etykietę dla jednej z nich. 
Podałeś kody nadania, a nie numery przesyłek, więc sprawdź proszę na której etykiecie chcesz nadać, a którą mam usunąć 🙂
660166577463410136474221 wygenerowana 12.08 o 21:47.
660166577463410133063188  wygenerowana 12.08 o 22:13.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
jose99
#8 Zapaleniec#

@la_nika Paczka będzie nadana na tej etykiecie 660166577463410136474221 jeśli możesz dodaj ją proszę w obydwu aukcjach tak by było widoczne śledzenie.

Tę wygenerowaną o 22:13 proszę usuń.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jose99 nie mam możliwości dodania tej etykiety do innej paczki. 
Usunęłam etykietę dla paczki 660166577463410133063188 będzie tam widoczny status "oczekuje na nadanie" nie mogę tego technicznie zmienić, ale wszystko jest ok, mamy Wasz czat, który potwierdza, że kupujący poprosił o nadanie obu przedmiotów w jednej paczce. Sytuacja jest jasna, więc nie przejmuj się proszę tym statusem. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
jose99
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Paczka przed chwilą została wysłana.

oznacz moderatorów
jose99
#8 Zapaleniec#

Czy możesz w jakikolwiek sposób oznaczyć drugi przedmiot jako dostarczony? Kupujący dostał paczkę na jednej etykiecie tak jak ustalono, ale tylko jeden przedmiot figuruje jako doreczony. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jose99 przykro mi, ale technicznie nie mam możliwości zmiany statusu przesyłki. Jednak nie przejmuj się tym, najważniejsze, że kupujący otrzymał oba produkty. Nie weryfikujemy statusów przesyłek na Lokalnie w takich przypadkach, więc wszystko jest ok. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów