anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka na orlen

MAMY ROZWIĄZANIE!
Biotherapy
#8 Zapaleniec#

sprzedałem paczkę którą muszę wysłać na Orlen , jak to zrobić żeby wysłać po cenie 6,70 jak widnieje przez opcję Paczka Orlen

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Biotherapy, mówimy o dwóch metodach dostawy - Allegro ORLEN Paczka oraz ORLEN Paczka. Jeśli masz konto zwykłe i chcesz wygenerować etykietę oraz nadać przesyłkę metodą ORLEN Paczka, możesz skorzystać z usług brokera lub wypełnić ten formularz. Jeśli na koncie zwykłym chcesz oferować dostawę w ramach Smart!, w cenniku ustaw maksymalnie 6,70 zł.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Biotherapy
#8 Zapaleniec#

tak, mam usługę w ramach smart, mam ustawioną cenę 6,70, ktoś kupił paczkę z dostawą na Orlen i gdzie wygeneruję etykietę 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Biotherapy, w wiadomości powyżej podlinkowałam Ci formularz. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Biotherapy
#8 Zapaleniec#

ale w tym formularzu minimalna jest cena 9,99 a na allegro smart mam cenę 6,70

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Biotherapy, część tej kwoty refundujemy zgodnie z tabelą w tym artykule. Zależy to jednak od wartości zamówienia. Jeśli nadajesz przesyłkę metodą ORLEN Paczka przez stronę przewoźnika, możliwe, że masz inne kwoty rozliczeń - my nie ingerujemy w stawki przewoźnika.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Biotherapy
#8 Zapaleniec#

To może inaczej zadam pytanie. ktoś kupił produkt z przesyłką Orlen Paczka , a ja mam konto prywatne smart.

czyli mam wypełnić wyżej wymieniony formularz, wydrukować etykietę , zanieść paczkę i opłacić ale gdzie ...

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Biotherapy, z przesyłką wysyłaną w ramach ORLEN Paczka udajesz się do kiosku z szyldem Ruch, wybranych stacji ORLEN oraz placówek partnerskich, zgodnie z tymi informacjami. 🙂 Na stronie masz opcję "szukaj punktu".

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów