anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

X osób kupiło tę ofertę. Nie widać przy ofetach z lokalnie na głownej allegro.

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Wcześniej wiedziałem co wypromować i łatwiej było zachęcić kupujcego z taką informacją, że klienci kupowali.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xkolejorzx na listingu ofert na Allegro widać ile osób dokonało zakupu w Twojej ofercie. Przykład: 

la_nika_0-1719653144604.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

W tej kategorii tak, ale w ktegorii zdrowie już tak nie jest.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xkolejorzx popularność to liczba zakupów w ofercie z ostatnich 30 dni. 
Więc takie informacje są widoczne dla ofert, w których w ciągu 30 dni doszło do sprzedaży. W ciągu ostatnich 30 dni w kategorii Zdrowie nie miałeś zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Pisłeem o tym ile osób dokonało zakupu w moich ofertach. Zniknęły wszystkie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xkolejorzx nie zniknęły, jak widać na przesłanym przeze mnie zrzucie. Podaj proszę przykład oferty w której w ciągu 30 dni doszło do sprzedaży, a ta informacja nie jest widoczna na liście ofert, sprawdzę to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

W jakich 30 dni ? Widziana sprzedaż była widoczna od początku sprzedaży. Coś tu nie halo, albo coś pozmienialiście.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@xkolejorzx Pokazujemy liczbę osób, która dokonała zakupu w ciągu ostatnich 30 dni. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Podam przykład ostatniego zakupu 29 Kwi. 2024, 07:36 Czyli minęły 3 miesiące i widać 2 osoby kupujce.Bez tytułu1.png

Myślałem, że rozmawiam z poważną osobą i dobrze poinformowaną. Widzę tylko bzdury.

Jak już wspominałem były widoczne od początku...

Proszę o wyjśnienie sytuacji.

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Niestety ale naprawili ten fajny błąd gdzie wyświetlało liczbę sprzedanych sztuk od początku wystawienia aukcji np wystawiliśmy w sierpniu 2023 to od tamtej pory widniała liczba przy aukcji że tyle osób kupiło dany produkt. Teraz jest tak samo jak na allegro głównym że wyświetla oferty kupna tylko z ostatnich 30 dni. Nawet promowanie mają wyłączyć w lipcu na AL że oferty nie będą wyświetlane u góry w sekcji promowanych ofert. Teraz aby coś sprzedać na AL to będzie katastrofa jak oferty zostaną zepchnięte na sam koniec list zaraz za chińskimi ofertami których są miliony na allegro. Sam już przestanę promować bo nikt nie zagląda na AL. To jest zagłada AL za kilka miesięcy zapewne całkowicie go wyłączą.

oznacz moderatorów