anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Macigiusz
#8 Zapaleniec#

Witam potrzebuje pomocy. Dzisiaj przez licytacje sprzedałem iPhone 11 Pro Max oraz iPada Pro 12,9. Kupujący zapłacili za produkty zaś allegro zablokowało moje konto oraz środki. Pytanie co robić w takiej sytuacji? Wysłać kupującym produkty i czekać na odpowiedź Allegro czy czekać aż allegro odblokuje moje konto i wtedy wysłać produkty? Dodam też że wysłałem przez formularz kontaktowy allegro zdjęcia telefonu i tabletu przy moim paszporcie ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ze strony Allegro. 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

konto zamknięte
Nie dotyczy

@nat_not

@msniezek

Może ktoś z pracowników Allegro wyjaśni nam taką sytuację i wskaże na jakiej podstawie Allegro przetrzymuje nie swoje środki finansowe.

oznacz moderatorów

Macigiusz
#8 Zapaleniec#

Sprawa zaczyna się robić coraz ciekawsza ponieważ osoba która kupiła tablet założyła dyskusje ponieważ nie otrzymała towaru a wysłałem go wczoraj  2 godziny po zakupie. Zaczynam mieć przeczucie że sprawa nie zakończy się zbyt łatwo. Więc jeśli stracę swoje przedmioty i pieniądze to idę na policje i skontaktuje się z prawnikiem.

oznacz moderatorów

Macigiusz
#8 Zapaleniec#

Dodam jeszcze że nie mam już żadnego kontaktu z allegro mimo wysłania dowodów na moją niewinność, lekko mówiąc zlali mnie totalnie.  W szoku jestem że taka firma dopuszcza się takich sytuacji 

oznacz moderatorów

przytulidelko
#1 Nowicjusz#

Ale allegro nie umocowania do takiego działania. Odmowa wypłaty może być potraktowaną jako przywłaszczenie. Właśnie przygotowuję wniosek do sądu o zablokowanie allegro możliwości prowadzenia działalności że względu na niedostosowany do zapisów polskiego prawa system oraz działania mające znamiona przestępstwa i przeglądam wątki. 

oznacz moderatorów

Macigiusz
#8 Zapaleniec#

Dostałem odpowiedź godzinę temu od allegro że konto zostało odblokowane i mogę wypłacić środki tylko niestety dalej jest ono zablokowane. Po jakim czasie od odblokowania przez Allegro będę mógł wypłacić pieniądze?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

Macigiusz
#8 Zapaleniec#

U mnie jest "wypłaty nieaktywne"

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Macigiusz  To pisz do tych mącicieli dla czego nie możesz wypłacić kasy?

A wypłacałeś już kiedykolwiek?

oznacz moderatorów