anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawiesiło mi się konto na formularzu Dyskusja (inne moje konto) Jak je odwiesić?

musicplan
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/pomoc/kontakt A co boisz sie że zniknie formularz?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan spróbuj proszę odświeżyć stronę, skorzystać z innej przeglądarki, trybu incognito. 
Gdyby to nie pomogło, opisz dokładnie co się dzieje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Sprawa bardzo się skomplikowała. Nie mogę się zalogować do strony[edycja], ponieważ zawiesiła się strona Allegro. Rozmawiałem dzisiaj z waszym konsultantem i zaproponował, że prześle mi instrukcję co mam zrobić. Niestety nie może przesłać instrukcji, bo mój adres mailowy przypisany do tej strony jest nieaktywny. Nie wiem dlaczego. Proszę o umożliwienie mi edycji tego adresu na inny, działający. Próba otwarcia tej strony w innej przeglądarce (opera) też nie daje rezultatu. Proszę więc o odpowiedź na adres mailowy mojej drugiej strony [edycja].

Pozdrawiam

Krzysztof

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan sprawdziłam, że na koncie o którym piszesz zalogowałeś się przed chwilą. 
Dane konta możesz zmienić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Albo ja nie umiem wytłumaczyć problemu, albo go nie rozumiecie. Pisze od nowa. Mam dwa konta jedno [edytowano]i drugie musicplan. Na kriwroc dokonałem zakupu ale go nie otrzymałem. Po kilku dniach zobaczyłem, że sprzedawca w dalszym ciągu ma ten przedmiot w sprzedaży i rozpocząłem spór. Otrzymałem info, że jest odpowiedź. Kliknąłem żeby go otworzyć, pokazała się strona z info, żebym wpisał kod, który właśnie do mnie wysłaliście. Nic nie doszło, poprosiłem o ponowne przesłanie i ponowne i wciąż nic. To było w zeszły piątek. Reset strony nic nie dał, otwieranie w innej przeglądarce (opera) tez nic nie dało. Powiadomiłem was o tym i otrzymałem info, że na maila dostanę instrukcję co z tym zrobić. Do dzisiaj nic nie dostałem. Może mi przepaś towar i pieniądze, które za niego zapłaciłem. Do dzisiaj przy próbie logowania sie otwiera się od razu tylko widok, który załączam. Proszę o szybką reakcje. Dla pewności podaję numer telefonu [edytowano]screen.jpg

oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Albo ja nie umiem wytłumaczyć problemu, albo go nie rozumiecie. Pisze od nowa. Mam dwa konta jedno [edytwano] i drugie musicplan. Na kriwroc dokonałem zakupu ale go nie otrzymałem. Po kilku dniach zobaczyłem, że sprzedawca w dalszym ciągu ma ten przedmiot w sprzedaży i rozpocząłem spór. Otrzymałem info, że jest odpowiedź. Kliknąłem żeby go otworzyć, pokazała się strona z info, żebym wpisał kod, który właśnie do mnie wysłaliście. Nic nie doszło, poprosiłem o ponowne przesłanie i ponowne i wciąż nic. To było w zeszły piątek. Reset strony nic nie dał, otwieranie w innej przeglądarce (opera) tez nic nie dało. Powiadomiłem was o tym i otrzymałem info, że na maila dostanę instrukcję co z tym zrobić. Do dzisiaj nic nie dostałem. Może mi przepaś towar i pieniądze, które za niego zapłaciłem. Do dzisiaj przy próbie logowania sie otwiera się od razu tylko widok, który załączam. Proszę o szybką reakcje. Dla pewności podaję numer telefonu [edytowano] screen.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan Pomożemy Ci się zalogować, ale najpierw musimy potwierdzić, że rozmawiamy z właścicielem konta. Rozmowę telefoniczną umów tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Pod tym linkiem nie ma mozliwości zamówienia rozmowy. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan Pod wskazanym linkiem jest możliwość umówienia rozmowy. 

ko_alka_0-1717499359205.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Droga Moderatorko, Coś jest nie tak. Po kliknięciu w link otwiera sie niezmiennie strona, którą przesyłam w załączniku. link do telefonu.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan Wszystko działa prawidłowo. Wybierz "Kupuje" i wpisz swoje pytanie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Po raz kolejny mam pisać? Przeglądnij historię tej korespondencji, to znajdziesz tam wszystko. Łącznie z tym,  że sama sugerowałaś, żebym zadzwonił, bo trzeba mnie zweryfikować. Dlaczego u mnie otwiera się inna stroną niż u Ciebie? Co mi teraz odpiszesz? Zakończmy wreszcie tą nierówna walkę w której nie mam najmniejszych szans.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan Jeśli strona nie działa u Ciebie prawidłowo, najprawdopodobniej wynika to z faktu, że korzystasz ze starego systemu Windows. Spróbuj umówić rozmowę z poziomu formularza np. z innego komputera czy z przeglądarki na telefonie. Przykro mi, ale nic więcej nie mogę Ci doradzić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

musicplan
#7 Wielbiciel#

Na OPERZE też nie działa. To dlaczego inna strona na Allegro działa?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicplan Spróbuj skorzystać z innego urządzenia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów