anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana paczkomatu odbiorcy na Allegro Lokalnie

ano007
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałabym zmienić na prośbę kupującego paczkomat do wysyłki produktu ( 2 kamionkowe filiżanki Arabia Finland seria Ruska). Kupujący podał błędny paczkomat.

Prawidłowy paczkomat to: Paczkomat GDA01A

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Widzę, że etykieta nie jest jeszcze wygenerowana. Sprawdź czy podczas generowania etykiety możliwe będzie wprowadzenie takiej zmiany.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

No właśnie przy ustawianiu przesyłki nie mam opcji zmiany danych odbiorcy. Czy jak potwierdzę przesyłkę z błędnymi danymi (paczkomat w innym mieście) to będę mogła jeszcze go edytować?

oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Wygenerowałam etykietę i na żadnym kroku nie miałam opcji zmiany paczkomatu odbiorcy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Nie, w takim razie zmiana nie jest możliwa. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

A czy w takim razie mogę anulować sprzedaż tak żeby kupujący mógł ponownie kupić z właściwymi danymi? Próbowałam zrobić zwrot pieniędzy ale też nie mogę gdyż konto Allegro Finanse już jest puste i nie mam opcji żeby je doładować.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Ponowny zakup byłby najlepszym wyjściem, ale klient musiałby jeszcze raz opłacić kolejne zamówienie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Tylko że ja nie mam nigdzie opcji anulowania zamówienia? Czy ze strony moderatora Allegro nie można tego zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Nie. Zamówienie zostało opłacone, więc nie będzie anulowane. Pozostaje zwrot pieniędzy klientowi (poza naszym systemem, jeśli przez Allegro Finanse nie jest to już możliwe) i ponowne wystawienie oferty oraz zakup.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór. Przesyłkę wysłałam w końcu na prawidłowy paczkomat poza Allegro.
Czy jest możliwość zmiana statusu z "oczekuje na nadanie" na "wysłane"?

oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

I czy mogę zakończyć transakcję tak żeby nie została naliczona opłata za paczkomat, który w końcu nie doszedł do skutku?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ano007 Status przesyłki się nie zmieni, ponieważ nie mamy jej jak śledzić, jeśli nadałaś ją poza Allegro. Nie jest to problem. Wystarczy, że przekażesz klientowi numer przesyłki w Centrum Wiadomości. A opłata za etykietę nie zostanie naliczona, ponieważ nie nadałaś tej przesyłki - opłata jest naliczana dopiero po umieszczeniu paczki w automacie. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ano007
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów