anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana rachunku bankowego na zagraniczny.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Magic13_2010
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Chcę zmienić rachunek bankowy z polskiego na zagraniczny.

Niestety tytuł wpłaty od "WAS" Allegro (PayU) jest za długi w moim banku zagranicznym (tylko do 35 znaków, w dodatku tylko alfabet łaciński bez znaków specjalnych...);  wasz tytuł wpłaty ma ok 72 znaków w tym znaki specjalne. Na danych do przelewu jest ostrzeżenie że nie można wpisywać innego tytułu wpłaty niż jest to wyszczególnione.

Co mam zrobić w tej sytuacji?

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Magic13_2010 O jaki rachunek zagraniczny dokładnie chodzi? Pytam o bank lub operatora. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Magic13_2010
#8 Zapaleniec#

Jest to bank Wise

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Magic13_2010 Skonsultuję z zespołem tę kwestię i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Magic13_2010 W sprawie weryfikacji skontaktuj się proszę z nami przez ten formularz zgłoszeniowy i dołącz do niego potwierdzenie wykonania przelewu, a wówczas skontaktujemy się z operatorem w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Magic13_2010
#8 Zapaleniec#

Witam, potwierdzenie wykonania przelewu wysłane przez formularz jak wyżej. Niestety właśnie dostałam wiadomość że Allegro odrzuciło moje dane do wpłaty...Co mam dalej zrobić? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@Magic13_2010 

Nie zrobisz raczej tego przez ten bank gdyż przelewy wychodzące są z tak zwanego SUBKONTA

Zrób sobie przelew do siebie i zobaczysz, że dane konta bankowego się nie zgadzają.

Allegro ci tego nie zaakceptuje nigdy

Dane na przelewie przychodzącym muszą być takie same jak dane bankowe a w tym przypadku nigdy nie będą gdyż za każdym razem przelew nie idzie z Twojego konta tylko przez pośrednika.

Bardzo mało tego typu banków ma możliwość składania przelewów wychodzących z tego samego konta, większość to przelewy pośredniczące, które nie przejdą weryfikacji

oznacz moderatorów
100media
#8 Zapaleniec#

mam inne zapytanko ale zbliżone z tym bo dotyczy konta

jak dlugo trwa weryfikacja po dokonaniu przelewu
przelew zrobiłe 08 01 2023 na 1,01 i kasa już wróciła tj 23 01 2023 a weryfikacja nadal trwa

 

i drugie powiązane z pierwszy,
jak długo trwa weryfikacja po przesłaniu skanu dowodu?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Magic13_2010 problem wynika z tego, że w zakładce Ustawienia wypłat podany jest inny numer konta, niż ten, z którego otrzymaliśmy przelew weryfikacyjny. Bardzo dobrze, że przesłałaś więcej informacji w prowadzonej już sprawie nr 30810745, Doradca wyjaśni jakie kroki podjąć dalej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów