anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Phantomcsgo
#2 Obserwator#

Witam, zamówiłem konto dla kuzyna na allegro lokalnie od osoby prywatnej. Zero kontaktu ze strony sprzedawcy od trzech dni, Konta również nie ma(Przesyłka elektroniczna (e-mail) ). Jest możliwość zwrotu pieniędzy w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, najpierw zakładasz dyskusję, tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
Phantomcsgo
#2 Obserwator#

Próbowałem jednak nie ma tam moich zakupów z allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Phantomcsgo
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

a ile czasu miał sprzedający na dostarczenie ci konta i pasów? zerknij sobie do aukcji może np pisało że wyśle w do 5 dni

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Często takie przesyłki są od ręki ale masz racje.

oznacz moderatorów
Phantomcsgo
#2 Obserwator#

3 dni

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

jest niedziela może gość wyjechał na weekend czy handlówka w robocie obroty robi i nie odczytał że się sprzedało, jest takie prawdopodobieństwo że wieczorem lub jutro pasy pójdą a tak w ogóle to sprawdziłeś spam?

oznacz moderatorów
Phantomcsgo
#2 Obserwator#

Kazda zakladke sprawdzalem, nie ma nic. Moze i masz racje, ze w robocie po uszy siedzi. Poczekam do jutra. A co w przypadku gdy nie wysle mi ich a nie mam tego zakupu przy próbie roszczenia?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Jak tam nie masz co to oznacza że kupiłeś poza Allegro?

oznacz moderatorów
Phantomcsgo
#2 Obserwator#

Rzecz w tym, że dużo rzeczy tam kupowałem i nie ma tam ani jednego zakupu z allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Phantomcsgo Przy odpowiednim zamówieniu w zakładce Moje lokalne zakupy kliknij w przycisk Problem z zamówieniem?

ko_alka_0-1670760943717.png

Upewnij się, że jesteś zalogowany na koncie, z którego dokonałeś zakupu.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów