anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na allegro loklanie a prowizja

MAMY ROZWIĄZANIE!
pumbaa
#7 Wielbiciel#

Witam,  kupujący nie odebrał paczki z paczkomatu, tłumaczy to zakupem przez pomyłkę, żąda zwrotu pieniędzy - a co w tym przypadku z prowizja która allegro mi juz naliczyło i za którą już zapłaciłem?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
pumbaa
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem jesscze opłatę 9.99 za paczkomat - chyba to za przesyłkę powrotną- co wtedy?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@pumbaa jeśli jesteś prywatnym sprzedawcą i zgodziłeś się na przyjęcie zwrotu masz prawo potrącić wszystkie koszty jakie poniosłeś w związku z ,,zakupem przez pomyłkę ,, Inaczej jest w przypadku sprzedaży firmowej , ale piszesz o Lokalnie .....

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pumbaa to jest opłata za wysyłkę, a nie za zwrot. Kupujący opłacił przesyłkę wraz z zamówieniem, a my naliczyliśmy Ci opłatę za etykietę, więc za wysyłkę wychodzisz na zero. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
pumbaa
#7 Wielbiciel#

Na pewno?

oznacz moderatorów
pumbaa
#7 Wielbiciel#

cc5a4440435e99bfd35fe60949e2.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pumbaa tak na pewno, klient płaci Ci za wysyłkę 9,99 zł a Ty generując etykietę przez allegro i w momencie nadania w paczkomacie allegro Cię obciąża tą kwotą, zwrot jest za darmo ale 9,99 zł jesteś w plecy więc jak zgodzisz się na zwrot możesz to potrącić bo masz doliczone do rachunku 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest na zero.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pumbaa tak, na pewno. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pumbaa tu nie ma zwrotów na Lokalnie i olej to jak sprzedałeś jako osoba prywatna, towar nie jest już Twój i kupujący ma pecha, a jak chcesz przyjąć zwrot, potrąć wszystkie koszty opłatę, nadanie, karton i czas o czym go uprzedź 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów