anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od licytującego.Dzisiaj mija 30 dni od zakończenia aukcji.

dawidow78
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.Proszę mi napisać co powinienem zrobić w sytuacji gdy kupujący w licytacji nie płaci za wylicytowany przedmiot a dzisiaj mija 30 dni od zakończenia licytacji?Aukcja dotyczy licytacji  https://allegro.pl/oferta/denon-pma-1560-13268877987?snapshot=MjAyMy0wMi0yNlQxOToyNTowMFo7YnV5ZXI7MT... która się zakończyła 26 lutego.Czy dobrze policzyłem że dzisiaj mija 30 dni .Co powinienem zrobić po tym terminie?Czy odzyskam prowizję i czy mogę tego Pana zablokować w takiej sytuacji aby nie brał udziału w moich aukcjach?Dziękuję z góry za odpowiedz.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Tak odzyskasz prowizję, tak możesz go zablokować.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na ogół to allegro podobno w przypadku licytacji przypomina kupującym gdy mija ten 30-ty ostatni dzień na dokonanie płatności i czasem niektórzy odzyskują przytomność i opłacają . Możesz jeszcze trochę poczekać ale tak by nie przekroczyć 45 dni od zakończenia aukcji by złożyć wniosek o zwrot prowizji . Po upływie 45 dni zwrotu prowizji nie otrzymasz . Możesz też już odrazy złożyć wniosek ,zwrot prowizji dostaniesz a w razie jak klient opłaci to prowizje sobie ponownie sami naliczą z Twojego konta.

oznacz moderatorów