anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różny koszt wysyłki Allegro Paczkomaty Inpost - na WOŚP

izka999
#7 Wielbiciel#

Początkujący Sprzedawca - wystawiam na WOŚP czyli powinno być za darmo. Przy wystawianiu przedmiotu, po wyborze formy dostawy Allegro Paczkomaty Inpost automatycznie ustawia się koszt wysyłki 8,99 zł. Gdy po zakupie przez Klienta chcę mu wysłać, wybieram: Nadaj przesyłkę. Po przejściu na stronę Inpostu przesyłka się importuje ale wyborze sposobu nadania (nadam w Paczkomacie) koszt przesyłki to 9,99 zł. Skąd ta różnica i kto ją pokrywa?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@izka999 koszt dostawy dla metody Paczkomat Allegro InPost zmienił się w tym roku i wynosi 9,99 zł, więc jeśli używasz zapisanego cennika, to wyświetla się nieaktualna cena. Możesz edytować Cennik dostawy w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

izka999
#7 Wielbiciel#

W aktualnie wystawionych przeze mnie rzeczach nie mogę edytować kosztów wysyłki, być może dlatego, że już są licytowane. Ponawiam pytanie - kto pokryje różnicę, biorąc pod uwagę że to na Waszym formularzu wystawiania jest nieaktualna cena? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@izka999 Jak zauważyła Monika, nieaktualna cena dla tej metody dostawy mogła się pojawić, gdy skorzystałaś z cennika zapisanego przed zmianą stawki. Obecnie w formularzu sprzedaży pojawia się automatycznie wyższa kwota.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów