anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób mam wysłać paczkę do paczkomatu z aukcji WOŚP?

alga0987
#8 Zapaleniec#

Menadżer przesyłek, jak kliknę Zamówienia Allegro, to pyta mnie o Adres email transakcji Allegro. Gdzie to znaleźć?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@alga0987 w szczegółach sprzedaży powinien być e-mail lub we wiadomością sprzedażowej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Paczkę nadaj w taki sposób, jak Ci będzie najwygodniej. Pieniądze na przesyłkę po prosty wypłać na swoje konto bankowe.

oznacz moderatorów

alga0987
#8 Zapaleniec#

Kiedy na daję paczkę bezpośrednio przez Inpost, to opłaty są wyższe niż te które podaje Allegro. Czy jest jakaś możliwość nadania przesyłki w takiej cenie jak zapłacił kupujący? (nie mam umowy z Inpostem)

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Opłaty przy nadawaniu przez InPost są zawsze wyższe . Możesz wysłać bez umowy przez menagera inpost o ile w ofercie była wysyłka tą formą . Klient wtedy płaci na wysyłkę przez allegro a koszt takiej wysyłki jest obecnie 10,95 zł . Jeśli samemu masz ustaloną mniejszą kwotę na tę formę wysyłki to i tak firma naliczy Ci kwotę 10,95 zł . Jak nie było w aukcji wyboru takiej formy dostawy tylko klient sobie ją sam zażyczył i opłacił to wysyłając samodzielnie obowiązuje cennik dostawcy. Klient wtedy sam powinien dopłacić różnicę  ,chyba że samemu pokryjesz koszty.

oznacz moderatorów

alga0987
#8 Zapaleniec#

Nie jestem pewna czy wszystko dobrze rozumiem.

Wystawiłam przedmioty na aukcje WOŚP i wybrałam cennik "Dostawa aukcja WOŚP", w którym jest: Paczkomaty InPost 11.99 lub odbiór osobisty.

Po zakończonej aukcji kiedy wybieram "Zamówienia" i "Nadaj przesyłkę", to przenosi mnie do mnie do okna logowania do Inpost. Zalogowałam się i udało mi się nawet zintegrować konta Inpost i Allegro. Inpost potrafi pobrać informacje o zamówionych przesyłkach z Allegro, ale ceny przesyłek liczy wg swojego cennika czyli np. przy gabarycie B - 18,99.

I tu nie właśnie nie wiem co robię źle 😞

oznacz moderatorów