anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[06.06.20230] Problem z wygenerowaniem etykiety allegro czechy

ab-motors
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z wygenerowaniem etykiety na wysyłkę do Czech.
Nr zamówienia

daf0c284-03cb-11ee-85e1-b38b38f40da1
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ab-motors tak, aktualnie występują problemy z nadawaniem dla przesyłek metodami dostawy PacketaNasz zespół pracuje już nad ich rozwiązaniem, ale przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jak tylko dostanę informacje, że system wróci do poprawnego działania, wrócę tutaj ze wiadomościami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

W takim razie czekamy. Rozumiem, że te paczki nie będą liczone do statystyk jako niewysłane w terminie? Opóźnienie nie jest z winy sprzedawcy

oznacz moderatorów

3iDeal
#8 Zapaleniec#

Jak pozostali - nie można wygenerować etykiety do Packeta.

oznacz moderatorów

Ubraniak-pl
#8 Zapaleniec#

Po nadaniu przesyłki brak etykiety do wydrukowania, wyskakuje komunikat :Etykieta nie jest jeszcze gotowa lub wystąpił błąd w API przewoźnika. Spróbuj ponownie później: jak wysłać przesyłkę?

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Również nie mogę pobrać etykiet, ale u mnie jest inny komunikat (na screenie). @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  prosimy o szybką pomoc- czas najwyższy na drukowanie etykiet.

wiki0441_1-1686052305522.png

 

 

oznacz moderatorów

PABI_P
#7 Wielbiciel#

Problemy z Packetą ciąg dalszy! W dniu dzisiejszym nie można pobrać etykiet do zamówień a co za tym idzie nadać paczek. Tylko czekać jak klienci z Czech zaczną pisać wiadomości z pytaniem czemu zamówienie nie zostało wysłane i ile mają czekać na jego dostarczenie. Czy allegro zamierza coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PABI_P Wiemy o problemie. Prace nad jego usunięciem trwają.

Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

3iDeal
#8 Zapaleniec#

Również mam problem z pobraniem etykiety Packeta. Coś wiadomo kiedy zostanie przywrócona pełna funkcjonalność? Wolałabym nie mieć pierwszego komentarza z CZ jako negatyw za opóźnioną wysyłkę nie z mojej winy.

oznacz moderatorów