anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[15.02.2024] Nie działa przycisk WYSTAW PRZEDMIOT

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Wszystkie parametry uzupełnione, oferta wydaje się OK, ale po wciśnięciu ww. przycisku robi się na chwilę szary i ponownie pomarańczowy. Pojawia się to, póki co, na naszym koncie MadziaMIIX. Sprawdzane na kilku urządzeniach, cookies usunięte, tryb incognitu sprawdzony, nic nie pomaga. 

Zrzut ekranu 2024-02-15 124152.jpg

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
autoczescikowal
#8 Zapaleniec#

Chyba błąd serwisu ,mam to samo od 20 minut.Oferta jest w szkicu i można dać opcję wznów wtedy aukcja będzie wystawiona /aktywna

oznacz moderatorów
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Sprawdzaliśmy - u nas się nie chce wznowić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ZumiSklep Cześć! Czy mogę Cię prosić o nagranie tej sytuacji (w trybie incognito z włączoną konsolą przeglądarki, widoczną datą, godziną oraz paskiem URL) i przesłanie mi nagrania na spolecznosc@allegro.pl z linkiem do tego wątku?

Konsolę w przeglądarce otworzysz korzystając ze skrótów: 
Ctrl + shift + j (chrome), 
Ctrl + shift + k (Firefox). 

Wtedy przekażę to do zespołu technicznego, który sprawdzi, dlaczego tak się dzieje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bennsamczesci
#8 Zapaleniec#

Witam, raczej zespół techniczny jest świadomy problemu skoro wszystkim nie działa... nie rozumiem po co robić screeny przycisku WYSTAW który nie wystawia?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bennsamczesci W tym momencie są 3 zgłoszenia — gdyby to był problem u wszystkich użytkowników, zgłoszeń byłoby dużo więcej. Dlatego potrzebuję nagrania ekranu z włączoną konsolą przeglądarki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bennsamczesci
#8 Zapaleniec#

To że kilka osób zgłosiło nie znaczy że kilka osób ma z tym problem... raczej inni cierpliwie czekają aż problem zostanie naprawiony w tym i my.

oznacz moderatorów
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Żaden problem nigdy nie występuje u wszystkich. Nagranie wg wytycznych już staramy się wysłać.

Edit: już powinno być. Tytuł, jak tytuł wątku, daj znać, jak nie doszło.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ZumiSklep Dzięki wielkie 🤗 Przekazuję nagranie do zespołu technicznego z prośbą o pilną weryfikację. Wrócę tutaj do Was, kiedy tylko otrzymam więcej informacji w tej sprawie 

________________________________________

[AKTUALIZACJA 15.02.2024, godz. 14:30

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, prosimy o chwilę cierpliwości

_________________________________________

[AKTUALIZACJA 16.02.2024, godz. 13:00

Problem nie powinien już występować. Bardzo przepraszamy za utrudnienia!

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bennsamczesci
#8 Zapaleniec#

Często problem występuje u Wszystkich więc ciekawe stwierdzenie że "Żaden problem nigdy nie występuje u wszystkich", faktycznie w tym przypadku wykrzaczył się któryś z setek lub tysięcy serwerów więc tylko x tysięcy osób może mieć z tym problem.

oznacz moderatorów
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Podchodząc trochę filozoficznie, wszyscy nie są w stanie potwierdzić, więc nie możemy tego zakładać. Pewnie się tak zdarza, ale ostatnio jest nawał "mikroawarii" 😉

oznacz moderatorów
sadotomek
#7 Wielbiciel#

u mnie ten sam problem

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Problem znów się pojawił. Nie mogę wystawić oferty - mieli chwilę, szarzeje pole kończące wystawianie oferty i znów pomarańcz...

oznacz moderatorów
SWK-Warda
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, ja również mam właśnie taki program jak kolega opisuję.

Co się dzieje?

oznacz moderatorów
sadotomek
#7 Wielbiciel#

czy są jakieś nowe informacje ?

oznacz moderatorów
virus-v11
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od kilkunastu minut nie można edytować / wystawić aukcji z powodu błędu w pobieraniu listy "pasuje do". Aukcja zapisuje się tylko jako szkic. Dotyczy kategorii nr 353.

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

Ja z kolei nie mogę zapisać edytowanej oferty. Nie pojawia się żaden komunikat błędu - po prostu klikając przycisk "Zapisz", kompletnie nic się nie dzieje

oznacz moderatorów
virus-v11
#8 Zapaleniec#

Schowek02.jpgNadal te same problemy. Nie można edytować ani wystawiać produktów. Jakieś wieści odnośnie problemu?

oznacz moderatorów
SWK-Warda
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo 😡

oznacz moderatorów
luki0906
#8 Zapaleniec#

U mnie też nie ma możliwości wystawienia nowej ofery

oznacz moderatorów