anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[15.02.2024] Nie działa przycisk WYSTAW PRZEDMIOT

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Wszystkie parametry uzupełnione, oferta wydaje się OK, ale po wciśnięciu ww. przycisku robi się na chwilę szary i ponownie pomarańczowy. Pojawia się to, póki co, na naszym koncie MadziaMIIX. Sprawdzane na kilku urządzeniach, cookies usunięte, tryb incognitu sprawdzony, nic nie pomaga. 

Zrzut ekranu 2024-02-15 124152.jpg

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
Inciqe
#8 Zapaleniec#

Też do mam, zgłosiłam to, ale na razie żadnej odpowiedzi

oznacz moderatorów
rtvpio
#8 Zapaleniec#

Czy coś wiadomo?
U minie też nie można wystawić oferty

oznacz moderatorów
Inciqe
#8 Zapaleniec#

Napisali że im bardzo przykro i dokladają wszelkich starań, ale dalej nic...

oznacz moderatorów
bennsamczesci
#8 Zapaleniec#

Wisi nam z 10 aukcji i NIC, problem nadal istnieje.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bennsamczesci @sadotomek nasz zespół techniczny wciąż pracuje nad rozwiązaniem, więc w tej chwili pozostaje nam czekać. Przepraszamy za te utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
MichalJarlinski
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem z wystawieniem oferty. Po kliknięciu w przycisk "wystaw przedmiot" zupełnie nic się nie dzieje, jak by przycisk nie działał.

oznacz moderatorów
AncientCow
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo od kilku godzin 😕

oznacz moderatorów
mazda2356
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam,dalej problem

oznacz moderatorów
dlook
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo od wczoraj. Nie da się nawet edytować oferty. Po kliknięciu "zapisz" również nic się nie dzieje

oznacz moderatorów
Kino_Paradiso
#8 Zapaleniec#

Miałem to samo, ale widzę, że ludzie wystawiają, więc kombinuję dalej i okazało się to (jak zwykle) sprawa z podczepieniem produktu do katalogu - w jednym przypadku produkt ktoś wprowadził w zupełnym innym dziale i kategorii i nic się nie da zrobić, bo tam figuruje ten EAN, w innym ktoś wprowadził jakieś cudaczne dane i moje prawidłowe są odrzucane, hehehe, cyrk

oznacz moderatorów
sadotomek
#7 Wielbiciel#

to że są błędy w katalogu to jedna sprawa tu chodzi o to , że nie działa przycisk WYSTAW PRZEDMIOT. Allegro od ponad doby nie wie jak rozwiązać problem

oznacz moderatorów
Kino_Paradiso
#8 Zapaleniec#

Dodam tylko, żeby zobaczyć na czym polega wasz problem, trzeba wejść w szkice tam nacisnąć 'pracuj z katalogiem' wtedy wywala na czym polega wasz bład. Błąd systemu to brak tego komunikatu, gdy się naciska 'wystaw...'

"Podany EAN (GTIN) jest niepoprawny. Podaj EAN (GTIN), który istnieje w bazie GS1." To jest nowe g..., które teraz jest pomimo przepisania EAN z produktu. Super 😞

oznacz moderatorów
sadotomek
#7 Wielbiciel#

właśnie chodzi o to , że wszystko jest uzupełnione , nie wyskakuje informacją dotycząca błędu a przycisk nie działa . Allegro wie o problemie ale nie bardzo wiedza jak go rozwiązać.

oznacz moderatorów
Kino_Paradiso
#8 Zapaleniec#

Idź do 'Szkice' i tam na bank masz nie podłączony produkt do katalogu, naciskasz 'połącz z katalogiem', potwierdzasz dane i masz swój "błąd". Przynajmniej wiesz co jest grane, możesz go 'obejść' lub czekać co zrobi Allegro

oznacz moderatorów
norbik222
#7 Wielbiciel#

Problem z wystawieniem aukcji

Opcja wystaw podobną

po uzupełnieniu danych naciskam przycisk wystaw przedmiot i nic się nie dzieje..

przycisk na chwilę jest szary a po ułamku sekundy robi się na nowo pomarańczowy ..

nie ma komunikatu o błędzie a aukcja nie wystawia się , zwyczajny brak reakcji

oznacz moderatorów
norbik222
#7 Wielbiciel#

I gdzie to rozwiązanie ? 

nadal nie da się wystawić aukcji..

oznacz moderatorów
-IZI--
#7 Wielbiciel#

u mnie to samo, nie mogę od wczoraj wystawić oferty, klikam wystaw i nic się nie dzieje 😕

oznacz moderatorów
moreshop
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo, przycisk wystaw nie działa załapuje może po 20 kliknięciach 

oznacz moderatorów
superstore
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, nadal nie działa, albo działa wybiórczo, w co dwudziestej aukcji. 

oznacz moderatorów
Inciqe
#8 Zapaleniec#

No to chyba jednak coś robią, jak chociaż jedna z dwudestu się wystawia, bo u mnie od wczoraj nie wystawiło się nic

oznacz moderatorów