anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pak94
#7 Wielbiciel#
Dobrý den Paweł,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách

oznacz moderatorów
200 ODPOWIEDZI 200
Client:56749871
#7 Wielbiciel#

Ja również dostałam takiego e-maila dzisiaj , myślę że ktoś zhakował nasze dane osobowe , bo nic nigdy w Czechach nie sprzedawałam .

oznacz moderatorów
dorotha21
#8 Zapaleniec#

Mam to samo. Szukam już pół godziny jakiegoś formularza, w którym mogłabym wysłać zrzut z ekranu i oczywiście żadnego takiego formularza allegro nie proponuje i pozostawia użytkowników z domysłami co to w ogóle za mail jest.

dorotha21_0-1686931003375.png

 

Dobrý den Dorota,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu.

dorotha21_1-1686931003335.png

 

 

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás.

S přátelským pozdravem
Tým Allegro

oznacz moderatorów
Pepeł
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ IMG_0655.jpeg

 Dostałem takiego maila po czesku. Nic nigdy na czeskim Allegro nie wystawiałem. Proszę o pomoc i poradę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PepeÅ‚ wyjaśniamy to, najprawdopodobniej doszło do pomyłki w wysyłce.
Dam znać, gdy tylko dowiem się więcej na ten temat. Nie zaakceptowałam Twojego zdjęcia, bo widać Twoje dane, ale nie martw się mamy już wiadomość jak otrzymałeś więc nie trzeba tego przesyłać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Gosia7012022
#8 Zapaleniec#

Dostałam identyczny email. z adresu info@notfikace.allegro.cz, zrobilam zgłoszenie do Allegro cytując cały email

oznacz moderatorów
Panama124
#1 Nowicjusz#

Witam dostałem czeskiego maila z allegro o jakiejś promocji, o co kaman ????? Nic nie sprzedaje na czeskim allegro. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ppiho
#2 Obserwator#

Jakis Early Bird? Ja tez dostalem.

oznacz moderatorów
lesiolech
#1 Nowicjusz#

Też przed chwilą dostałem że przekroczyłem jakąś kwotę i będę musiał za coś płacić chodzi nic tam nigdy nie sprzedawałem nie sprzedajeę. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Panama124 @lesiolech @ppiho wyjaśniamy to, nie martwcie nie jest to próba wyłudzenia danych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
siwyx777
#7 Wielbiciel#

Witam. W dniu 16.06.2023 również otrzymałem wiadomość z czeskiego allegro. Nic nigdy tam nie sprzedawałem i nie wiem co to za wiadomość. O co w tym chodzi ? Nie chce jakiś naliczen 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@siwyx777 Czy ta wiadomość dotyczy Early Bird? Jeśli tak, to została ona wysłana w wyniku pomyłki, za którą przepraszamy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
siwyx777
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie chodzi o Early Bird i o jakiś limit 50 000 czk. Który miał zostać przekroczony. 

oznacz moderatorów
Marcin_Kaufman
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Cześć, właśnie dostałem takiego maila od Allegro w dodatku czeskiego... 

"Dobrý den Marcin,

Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

 

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

 

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu."

 

TŁUMACZENIE:

Witaj Marcin, Twoje konto biorące udział w akcji Early Bird przekroczyło limit rabatu prowizji od sprzedaży w wysokości 50 000 CZK brutto na ten miesiąc.

 

 Co to oznacza dla Ciebie?

 

 W związku z tym wyłączyliśmy rabaty do końca tego miesiąca i będziemy naliczać opłaty zgodnie ze standardowym cennikiem.

 

 Wyłączamy rabaty za każdym razem, gdy przekroczysz limit na dany miesiąc. Robimy to z opóźnieniem - naliczymy też standardowe opłaty za okres między przekroczeniem limitu a wyłączeniem rabatów.

 

 Więcej informacji można znaleźć w Warunkach korzystania z portalu.

..... 

Nigdy nie logowałem się na czeskiej stronie nigdy też niczego nie sprzedawałem, ba ja nawet nie wiem jak wystawić przedmiot na Allegro... 

Mail pochodzi z adresu: info@notifikace.allegro.cz 

 

Czy to spam? Próba oszustwa czy moje konto zostało użyte w sposób mi nieznany? 

Proszę o pomoc

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin_Kaufman dziękuję za Twoje zgłoszenie. Nie martw się to nie jest próba wyłudzenia danych, wiadomość e-mail pochodzi od nas i to najprawdopodobniej pomyłka z naszej strony.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:102342495
#7 Wielbiciel#

Również otrzymałam takiego maila 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102342495 zignoruj go proszę, to nasz błąd. Przepraszamy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:103635276
#7 Wielbiciel#

Witam

Dostalem dziwnego maila po czesku o treści przetłumaczonej - fragment:

Twoje konto biorące udział w akcji Early Bird przekroczyło limit rabatu prowizji od sprzedaży w wysokości 50 000 CZK brutto na ten miesiąc.

Fragment oryginalny:

Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

 

Co to jest? Dlaczego to dostałem? 

Dlatego w pomocy nie ma żadnej opcji pozwalającej na kontakt z allegro w zakresie bezpieczeństwa danych?

 

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Client:99980288
#1 Nowicjusz#

Dostałem takiego samego maila i nie wiem również o co chodzi podłączam się do pytania. 

 

Ma pan rację nie ma żadnego dobrego kontaktu w związku z bezpieczeństwem na tej platformie, przynajmniej nie jest on w widocznym miejscu. Również próbowałem znaleźć owy kontakt ale nie znalazłem. Czy w dobie oszustw to jest normalna firma ?

oznacz moderatorów
RafliXXX
#3 Debiutant#

Dostałem takiego samego maila jakiś scam czy błąd w systemie

Allegro
Dobrý den Rafał,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.
Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu.

oznacz moderatorów
oszot
#7 Wielbiciel#

Również dostałem taki e-mail, nie mam pojęcia o co chodzi 

oznacz moderatorów