anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[21.08] "Wybrana metoda z umową własną nie jest dostępna dla zamówienia Allegro Standard"

MAMY ROZWIĄZANIE!
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

Hej. Umowę własną mamy już jakiś czas. do dzisiejszego popołudnia wszystko działało super. Teraz nagle wyskakuje taki babol. Przesyłki przez minikuriera mogę nadawać bez problemu. ktoś ma jakiś pomysł?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Screenshot_21-8-2024_21116_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
PRO-TRONIX
#8 Zapaleniec#

Chyba jakiś problem allegro/inpost bo mam dokładnie to samo.

oznacz moderatorów
ManufakturaDRW
#9 Pomysłodawca#

Był mail że od 22 (czyli jutro) ma być brak dostępności z umowy własnej. Mam to co Wy i nie ważne jaką umowę się wybierze jest ten sam komunikat. Może rano pojawi się wybór umowy. 

 

Ale to niech się kompetentne osoby wypowiedzą co by nie gdybać za dużo :D.

oznacz moderatorów
GreTrans
#9 Pomysłodawca#

Był mail, ale taki mail w stylu alegro. Tak naprawdę nic nie wiadomo - jak do tego dalej podejść.

Na chwilę obecną generujemy listy bezpośrednio przez inposta. 

Teoretycznie można wywalić umowę własną z ustawień allegro, ale czy to ma sens i pomoże? Nie chce mi się eksperymentować, mając w pamięci gimnastykę, żeby to podpiąć 😆

oznacz moderatorów
kosmeteusz
#8 Zapaleniec#

Taki komunikat widzę od paru godzin przy próbie zamówienia przesyłki.  Proszę o pomoc, dzięki.

oznacz moderatorów
macseo
#8 Zapaleniec#

a jakoś bardziej step by step? 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Od 22 sierpnia 2024 dla usług dostawy Allegro Standard nie skorzystasz już z umowy własnej. Od 22 sierpnia 2024 roku podczas nadania przesyłki z dostawą w ramach Allegro Standard, sprzedający nie będzie mógł już skorzystać z umowy własnej. Przesyłki takie nadasz wyłącznie w ramach umowy Allegro.

oznacz moderatorów
kosmeteusz
#8 Zapaleniec#

Gdzie mogę to ustawić?

oznacz moderatorów
macseo
#8 Zapaleniec#

ja u siebie usuwałem umowe własną, zmieniałem jej ustawienia i nic to nie dało

 

oznacz moderatorów
macseo
#8 Zapaleniec#

jak usunąłem umowę własną, to przy nadawaniu przesyłki przez allegro wyskoczył błąd, że trzeba mieć umowę własną. 😕

oznacz moderatorów
Dentall
#9 Pomysłodawca#

🙂

oznacz moderatorów
GrawerPS
#7 Wielbiciel#

problem 1.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia. Zmiany rzeczywiście obowiązują od jutra (22 sierpnia), ale problemy z nadaniem występują już dziś, więc przepraszam Was za tę sytuację. Zgłosiłam już do zespołu, który sprawdzi to najszybciej jak tylko do możliwe. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
emere_mm
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Mam problem z nadaniem przesyłki, wiem ze od 22.08 pojawiają się zmiany wyżej wymienione, ale jak ja mam dziś nadać przesyłkę zamówionej  jako Allegro Paczkomaty InPost? chcąc nadać jak zwykle, poprzez nadaj paczkę pojawia mi się komunikat "Wybrana metoda z umową własną nie jest dostępna dla zamówienia Allegro Standard"  i tyle. Nic nie mogę zrobić ani zmienić umowy własnej ani nadać paczki, proszę o instrukcje jak nadać zamówienie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Będę wdzięczna także jeśli podacie mi tutaj dokładne numery zamówień, których dotyczą te problemy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
GreTrans
#9 Pomysłodawca#

0e1edba0-5fd9-11ef-b953-63b8f7a786b1

oznacz moderatorów
danasell
#1 Nowicjusz#

b70d3c10-5fb2-11ef-8157-bbeb703cf483

oznacz moderatorów
GrawerPS
#7 Wielbiciel#
1d548160-5fed-11ef-b131-5d66ce2b2c86
 
1ebb1210-5ff4-11ef-9557-e975a8c4bd22
 
 
oznacz moderatorów