anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

4 dzień czekam na przelew od allegro i nic

edi34730
#7 Wielbiciel#

Witam was 🙂 ostatnio moja narzeczona chciała bym sprzedał jej telefon na allegro ok spoko wszystko git gdy zmieniłem numer konta z mbanku na bank polski zaczeły się schodzy zrobiłem już 2 przelewy i czekam i nic a kasa siedzi a kupujący czeka na wysyłkę . Pomożecie ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@edi34730 Dane rachunku do wypłat muszą być zgodne z danymi właściciela konta Allegro. W Twoim przypadku tak nie jest, dlatego nie możesz aktywować wypłat. 

Wykonaj przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

edi34730
#7 Wielbiciel#

Konto bankowe jest aktualnie na narzeczoną więc co niby złe robię bo chyba jestem zacofany ;(

oznacz moderatorów

edi34730
#7 Wielbiciel#

To konto które mam w mbanku zmieniłem bo chce je zamknąć więc dlatego zmieniłem numer konta na bank Narzeczonej .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@edi34730 Jeśli konto Allegro jest założone na Twoje dane, nie wypłacisz pieniędzy na rachunek Narzeczonej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

🤣🤣🤣

Czu zgodnie z regulaminem Allegro jest sprzedaż produktów innych osób?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Halfrunt Można coś sprzedać ale tylko za jego wiedzą i na swoją odpowiedzialność . Za sprzedaż odpowiada sprzedawca . Osobiście nie raz sprzedaję u siebie w antykach przedmioty innych osób za ich wiedzą bo sami nie potrafią ,nie chcą zakładać konta tylko po to by coś sprzedać lub liczą że w sklepie sprzedadzą szybciej lub drożej.

oznacz moderatorów

edi34730
#7 Wielbiciel#

Ok Dobrze rozumiem zrobiłęm 2 przelewy weryfikacyjne z mbanku na przelewy24 oraz pay-u ile zaś muszę czekać ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@edi34730 Maksymalnie kilka dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów