anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas otrzymania wiadomości, a odpowiedź

MAMY ROZWIĄZANIE!
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jedno pytanie.Jak Allegro zamierza policzyć czas odpowiedzi w tym przypadku?

Na screenach widać wyraźnie o co chodzi.Wiadomość z pytaniem otrzymana o godzinie 22:42, pomimo tego że na stronie serwisu widnieje pytanie zadane o 17:37.Odpowiedź udzielona o godzinie 22:51 czyli w 9 minut od pojawienia się pytania, ale z tego jak widać w ponad 5h od zadania pytania przez zainteresowanego.Jak to wytłumaczycie?

Screen z pocztyScreen z pocztyScreen z serwisuScreen z serwisu

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Żeby nie wątpliwości że to ta sama wiadomość jeszcze jeden screen

Zrzut ekranu (9).png

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ART_FOTO grunt, że wyrobiłem się w 24 godziny. U mnie też jest opóźnienie ale z 5 min tylko. Może serwery  złapały zadyszkę 😀

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:44052296 Tak to z reguły działa.Na poczcie wiadomość pojawia się kilka minut później niż w serwisie.Tak też było w tym przypadku, pomimo że zainteresowany zadał pytanie ponad 5h wcześniej.Dlatego interesuje mnie co mają do powiedzenia na ten temat moderatorzy.

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Drodzy moderatorzy, nie zamieszczam wpisu po to żeby sobie popisać, tylko po to aby czegoś się dowiedzieć.Czy ktoś może odnieść się do zamieszczonego postu?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Konsultuję już Twoje pytanie z ekspertami, ale nie dostałam jeszcze potwierdzonych informacji. Jak tylko będę miała dla Ciebie odpowiedź, wrócę tutaj ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Dziękuję i czekam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Dostałam już potwierdzenie, że w tej sytuacji czas liczymy od godz.  22:42, czyli na tę wiadomość odpowiedziałeś w 9 minut. Nie masz więc żadnych powodów do niepokoju. Ta sytuacja jest spowodowana tym, że wiadomość od kupującego wpadła do naszego czatbota - Alliny i dopiero o 22:42, kupujący kliknął w przycisk "Tak, wyślij". Dopiero od tego momentu liczymy czas na Twoją odpowiedź. 

_HolaOla__0-1658317487688.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Dziękuję za odpowiedź.Tak czy inaczej, godzina wysłania wiadomości przez zainteresowanego powinna być zgodna z godziną faktycznego otrzymania.Oby w przyszłości Alina nie narobiła sprzedającym bałaganu w jakości sprzedaży.

Ostatnio był wątek użytkowniczki barwyflory_pl.Udzieliła odpowiedzi na pytanie w 2 minuty po otrzymaniu pytania.Wasza Alina przetrzymała wiadomość, a w konsekwencji nie przekazała odpowiedzi do pytającego, co skutkowało drastycznym spadkiem w jakości sprzedaży u użytkowniczki.Co ciekawsze w zrzucie ekranu użytkowniczka pokazała Wam, że taka wiadomość została wysłana ale Wasz system niestety jej nie odnotował.Pomimo faktów przemawiających na jej korzyść nie poprawiliście jej jakość sprzedaży.

oznacz moderatorów