anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

9 minut !!!

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  ZNOWU DPD !! 

Kiedy w końcu ustawicie swoich kurierów ??? Godzina graniczna 14:00 , dzisiaj kurier DPD pojawił się po paczki w punkcie o 12:40  ,9 minut dłużej w korku / miasto dokumentnie rozkopane / i po ptokach . O łony specjalnie wcześniej kończę ,do kiedy będziemy się z tym męczyć ??? A00113POI8 o podjeździe do siedziby po 13:00 nie ma co marzyć .

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria to ustaw se ma 11 i zawoź po 11 będziesz miał 100 % pewności że odbierze 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 specjalnie dla łonów kończę godzinę wcześniej  ,12:30 paczki są w punkcie 1,5H przed graniczną

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja mam ustawioną 9 godzinę i zanoszę na otwarcie o 10 do epaki, bo UPS wpada koło 11, dpd 13 a Orlen nawet nie wiem bo mało kto to wybiera 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 Masz blisko , ja musze gonić przez pół miasta w korkach . Ostatnio nadaje w Furgonetce , dojazd do E- paki przaktycznie nie możliwy , sprawnie wszystko , ale dzisiaj kurier DPD podniósł mi ciśnienie , trochę dłuższy korek i pocałuj mnie ....

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Myślałeś by przesiąść się na tuk-tuki albo badżi -badżi? Wciśniesz się w korkach 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  my od jakiegos czasu mamy godzine graniczną na 8 rano. Kiedyś mieliśmy do 12, potem do 11 a od wiosny ( gdzies od lutego ) zrobiliśmy do 8

Jakiegoś wielkiego spadku zamówień r/r nie odnotowaliśmy wiec wnosze że nie ma to aż tak wielkiego znaczenia dla kupujących( w ubiegłym roku mieliśmy do 12). A nie mam żadnych pretensji i dyskusji że zadeklarowane a nie wysłane.

To co trace na jakości sprzedaży z powodu wczesnej godziny wysyłki ro nadrabiam 100% wysyłką w terminie.

A jakos spokojniej sypiam 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ @kostas11 nie w tym cały ból , nie mam możliwości tego inaczej poukładać 

Magazyn gdzie pakuję i sklep stacjonarny mam w 2 oddalonych od siebie lokalizacjach ,pakowanie kończę o 12:00 i muszę gonić do sklepu , czas nie pozawala na to żeby czekać na kuriera w punkcie wysyłkowym dlatego pakuję wszystko do samochodu i jadę z tym do sklepu , po drodze zostawiam w Furgonetce łony , Orleny , DHL , na miejscu załatwiam Pocztę i czekam spokojnie  na kuriera Inpost. Wcześniej przed wprowadzeniem łonów kurier podjeżdżał do magazynu , nie miałem ciśnienia na czas , kiedy przyjechał to był , a aktualnie popićkało się z łonami bo nie mam w okolicy magazynu żadnego punku , gdzie w kilka / kilkanaście minut mógłbym sprawę łonów załatwić  ,automaty Orlenu i DHL stoją niedaleko , ale zakałą zrobiły się łony i dla nich muszę kończyć wcześniej i przebijać się przez rozkopane miasto . Planowałem przeniesienie magazynu w okolicę sklepu , ale do końca to problemu nie rozwiązywało bo ! łony i tak trzeba gonić , no i druga sprawa .... dla mnie starego przeprowadzka to duże wyzwanie i doszedłem do wniosku ,że na te kilka latek do emerki już nie warto .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Ja mam na 6 rano godzinę graniczną oprócz InPost który jest do 15 - tej. Klienci w 99% wybierają InPost 

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Szczęściarz... U mnie DPD odbiera z zielonego między 8:30 a 9:30

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Czy możesz wskazać dokładny adres punktu lub jego kod?

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Dziękuję!. Przekazałam zgłoszenie do zespołu, który skontaktuje się z oddziałem obsługującym ten rejon. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi dzisiaj na spoko 13:30

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Już odpowiedni zespół wyjaśnia to z oddziałem DPD.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  ,,powtórka z rozrywki ,, dzisiaj szanowny kurier DPD był przy mnie godz. 12 :20 , to na prawdę nie jesyt smieszne .

A0012E22F7 , 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Będziemy to wyjaśniać z przewoźnikiem.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not Orlen również nie stosuje się do godzin granicznych  ,wszystko w ramach Delivery 

AD00182EV5 , AD0016JJ52 , AD0016JGV9 ,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zobacz @w_kiwi  zdjęcie zrobione 10 minut po 16:00  ,tak jest codziennie 

041.jpg

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria  A czy ten zamalowany szyld koło Rossmana to mdrogeria?  Ja będę przejeżdżał przez Kielce to zajrzę  ...😁  Może jakies mydło lub pachnidło się kupi?

oznacz moderatorów