anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja numeru konta Revolut

in3sect
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Miałem już aktywowane wypłaty na Revolut ale zmienili mi numer konta z LT na NL (mieszkam w Holandii) i teraz muszę od nowa przejść procedury. Podałem nowy numer konta i porobiłem przelewy weryfikacyjne ale nie w euro tylko w PLN przelałem po 5PLN na PayU i Przelewy24 (tak było kiedyś jak robiłem a teraz w instrukcji jest że 1 euro ale zobaczyłem to dopiero po wszystkim) W instrukcji jest, że po przelaniu trzeba wysłać potwierdzenia przelewów do allegro ale siedzę już z 2h i szukam opcji wysłania takich potwierdzeń - czy ktoś wie jak to zrobić? Formularz kontaktowy to porażka i nie ma tam nawet opcji załączenia pliku a po za tym jest do wyboru kupujący, sprzedający i charytatywne i nic nie pasuje do tego co potrzebuję. W miejscu gdzie o tym piszą, fajnie jak by był jakiś link do jakiejś opcji wysłania.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@in3sect gdy w formularzu wybierzesz kontakt przez e-mail pojawi się możliwość dodania załączników. Prześlij proszę w ten sposób potwierdzenia wpłaty i opisz proszę sprawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

in3sect
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Załączniki wysłane. Czy wie Pani może czy 5PLN będzie zaakceptowane czy będę musiał wszystko powtarzać i przelać 1 euro? 

Jakiś czas temu próbowałem i IBAN holenderski nie wchodził w ogóle w formularz i od pomocy allegro dowiedziałem się, że nie jest obsługiwany natomiast dzisiaj formularz został przyjęty bez problemu, czy to znaczy, że IBAN NL będzie zaakceptowany?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@in3sect tak, powinien został zaakceptowany 🙂 Przelew na 5 pln tez powinien przejśc jeśli został wykonany z konta podanego w formularzu, a nie polskiego technicznego rachunku. 
Doradca na pewno wyjaśni, gdyby trzeba było coś poprawić, a lepiej nie wysyłać kolejnego przelewu, bo to wydłuży proces 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów