anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Algorytm i jego skutki

UmkaPL
#10 Popularyzator#

Do wczoraj przy każdej aukcji kupujący miał informacje " dostawa jutro " . Dziś aż mnie coś trafiło jak zobaczyłam że teraz widnieje info że dostawa do wtorku . Przy czym nie ma dnia bym nie nadała paczki w innym terminie niż jest zalecany po prostu nie ma, tym się zajmuję i pilnuję tego, czasem wysyłam wcześniej. Natomiast wczoraj miał miejsce incydent z DPD , nie zabrał dwóch paczek. I pytanie moje , czy to właśnie te dwie paczki spowodowały ten  spadek czasu dostawy ?

Nie rozumiem tego, po prostu nie rozumiem. Sprzedaż poszła w las, bo jak dziennie miałam ok 30 - 40 przesyłek , dziś aż całe 4. Nie dziwię się z dostawa we wtorek. 

Jak zatem poprawić teraz efektywność sprzedaży skoro nikt nie kupuje, i takie błędne koło.

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To mogą być te paczki które nie odebrał kurier w terminie ,możesz sobie sprawdzić w jakości wysyłki . Niestety aby poprawić jakość musisz wysyłać w terminie jaki masz ustalony .Szybciej też nie warto bo algorytm to wyłapuje i jak ta "nadgorliwość" będzie się często powtarzać to system zacznie pokazywać że wszystkie wysyłki jesteś w stanie tak szybko wysłać .

oznacz moderatorów