anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZABLOKOWANE KONTO BEZ PRZYCZYNY

v-export
#3 Debiutant#

odwieszenie konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w Serwisie.

Kryteria, na podstawie których dokonujemy oceny, ryzyka pozostają wewnętrzną tajemnicą firmy.

Witam wszystkich, jestem z Francji prowadzę biznes w różnych krajach. Dużo było mówione u nas o allegro stwierdziłem że przyjadę do pięknego kraju i sprobuje podziałać. Mam magazyn, mam towar wszystko super, zakładam firmę sprzedaje towar, i nagłe blokada. 
Sprzedałem około 250-300 zamówień które były wysłane w ciągu 2h. nawet w nocy wysyłam zamówienia. Klienci otrzymują prezenty, klienci zadowoleni szybka wysyłka i nagle blokada bez powodu 


Po czym każde zdjęcie zrobiłem wysłałem na maila po czym powiedzieli że super, proszę zamknąć dyskusji. Wszystko zrobiłem po czym dostałem taką wiadomość od okropnego pana Marcina 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziękuję za informacje - środki zostały zwolnione do wypłaty.

Weryfikacja konta przebiegła jednak negatywnie i nie będzie ono mogło zostać odwieszone. Serwis nie wydaje również zgody na zakładanie i aktywację kolejnych kont.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po reklamacjii co dziwo dostałem info odwieszenie konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w Serwisie.

Kryteria, na podstawie których dokonujemy oceny, ryzyka pozostają wewnętrzną tajemnicą firmy.

Pozdrawiam
//Michał



a teraz proszę o informacje, jakie problemy bym zrobił jeżeli mam towar na magazynie, wysyłam w ciągu 2h i w dzień i w nocy , klienci zadowoleni, o co chodzi ?????????
TO JEST JAKIŚ ŻART CZY TYLKO ZE WZGŁĘDU ŻE JESTEM Z FRANCJII TAK MACIE ??????
TO NIE WCHĄDZIE NA INNE RYNKI JAK MACIE TAKI STOSUNEK DO INNYCH FIRM 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

v-export
#3 Debiutant#

@HolaOla proszę o pomoc

oznacz moderatorów

v-export
#3 Debiutant#
oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Raczej bez drogi sądowej się nie obejdzie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przykre ale nikt Ci tu nie pomoże Allegro to prywatna firma i tylko dział bezpieczeństwa może Ci konto odblokować, moderacja ma zakaz.☹️

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@v-export Napisz do UOKiK a Allegro podpytaj czy była rozprawa w sądzie że wydali taki wyrok ?

Art.  15.
1.  Czynem nieuczciwej konkurencji jest utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku
2.  Czyn, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, może polegać w szczególności na:
1)  ograniczeniu w istotny sposób lub wyłączeniu możliwości dokonywania przez klienta zakupu u innego przedsiębiorcy;
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

towar masz na stanie czy działasz w dropshippingu?

skąd jest wysyłka i jaki masz adres do zwrotów?

masz polski adres i NIP?

widzę, że masz Lego. Tu bym upatrywała problemu, niejeden tu nad Lego już płakał. Oni myślą, że masz podróbki.

Nic nie zdziałasz. Idź do prawnika i szykuj pozew.

 

oznacz moderatorów

v-export
#3 Debiutant#

mam wszytsko od "ręcy" kupiłem towaru na 10 000 tys. euro
wysyłka z polski gdzie mam magazyn i adres do zwrotów polski

właśnie am towar co i oni, i myśle dlatego.... bo proszą różne dokumenty skąd mam towar 🙂

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To obstawiam że uwiesili się legalności pochodzenia towaru lub jego jakości 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

nie chodzi o Francję. Mamy tu mnóstwo Chińczyków... Nie wiem czy nie chodzi o Twoją konkurencję wobec własnego sklepu firmowego Allegro patrząc na marki, które oferowałeś 

oznacz moderatorów