anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro ads różne kwoty opłaty

Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry 

Dlaczego za allegro ads są pobierane różne opłaty?

Np za dzień 04.05. ads zrobił wyświetleń za 79,57zl

Natomiast allegro policzyło sobie za ten dzień 106,84zl i pobrano oczywiście wyższą kwotę.

Proszę o wyjaśnienie i wyprostowanie sprawy.

 

Pozdrawiam 

1000013453.jpg

1000013452.jpg

Czy w związku z tym muszę teraz codziennie sprawdzać koszty kampanii?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ignis_piro Cześć, w sprawie Allegro Ads najlepiej napisz przez dedykowany formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=76428715-3f41-46f3-ab54-23a87576aae0&subjectId=3ea6fb58-b... 

oznacz moderatorów

Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Dziękuję za odpowiedź.

Czy to znaczy że teraz codziennie mam zacząć sprawdzać czy kwoty pobrane nie różnią się od tych które kampania przepracowała?

Proszę o informacje jak uzyskać dane statystyczne kampanii ads od kiedy została rozpoczęta z podziałem kosztów na poszczególne dni żeby sprawdzić czy nie doszło również wcześniej w naliczaniu opłat do podobnych "omyłek pisarskich"

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ignis_piro Koszt kampanii możesz sprawdzić w panelu Allegro Ads- w zakładce Statystyki lub na swoim koncie Allegro - w zakładce Rozliczenia z Allegro.

Napisz do nas przez formularz, który podałam Ci wyżej. Odpowiedni zespół sprawdzi, skąd wynika naliczenie. 

oznacz moderatorów

Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Dziękuję za informację, cała zabawa polega na tym że kwoty ze statystyk i rozliczeń allegro różnią się, co w moim odczuciu jest mało fair.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

Ps

W statystykach jest tylko podział na wczoraj, ostatnie 7,30 dni okresy rozliczeniowe itd. mnie interesuje podział na dzień po dniu od momentu rozpoczęcia kampanii.

W jaki sposób mogę uzyskać takie całościowe dane?

1000013470.jpg

oznacz moderatorów

GrawlasSP
#9 Pomysłodawca#

Rozwiń sobie szczegóły danej wpłaty, powinna być tam data za który dzień jest to kwota.
W naszym wypadku kwota pobrana dzisiaj jest za adsy z 2.06.

oznacz moderatorów

Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Dziękuję za informacje.

Już jest to dla mnie jasne z tym, że według mnie opłata powinna być naliczana na bieżąco a nie z 3 dyniowym opóźnieniem ale skoro jest tak w regulaminie to równocześnie należałoby się do niego stosować w całości i nie przekraczać 130proc zadeklarowanej stawki za reklamy ads danego dnia.

oznacz moderatorów