anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Automat ORLEN Paczka - wybrana metoda dostawy nie obsługuje tego zamówienia

Janirka
#12 Orędownik#

Dzień dobry,

Mam problem z nadaniem przesyłki Allegro Orlen Paczka, przez Baselinker. Do tej pory wszystko działało, dzisiaj otrzymuję komunikat: "wybrana metoda dostawy nie obsługuje tego zamówienia #NP5. Czy mogę prosić o pomoc w tej kwestii?  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Zrzut ekranu 2024-07-15 o 10.09.31.png

_______
Kamila
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Janirka Proszę, sprawdź, czy problem występuje również w "Wysyłam z Allegro". Jeśli tak, dodaj, proszę zrzut ekranu z widocznym komunikatem o błędzie oraz dodaj numer zamówienia, którego to dotyczy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Janirka 

Obstawiam to.

https://help.allegro.com/sell/pl/a/program-dostaw-allegro-delivery-informacje-dla-sprzedajacych-9gze...

a tam

Integracja metod Allegro Delivery z API Allegro

Jeśli korzystasz z usług poniższych integratorów i po zmianach będziesz mieć problem z nadaniem paczki, w przypadku narzędzia:

  • Baselinker – odśwież połączenie. Aby to zrobić, przejdź do ustawień integracji konta Allegro i ponownie połącz konta, żeby odświeżyć uprawnienia.
  • SkyShop lub Sello – zaloguj się na swoje konto w narzędziu i zaktualizuj metody dostaw Allegro
  • SellAsist – skorzystaj z materiałów przygotowanych przez dostawcę narzędzia.

W przypadku pozostałych dostawców narzędzi wszystko powinno zadziałać poprawnie. W razie wątpliwości skontaktuj się ze swoim integratorem.

oznacz moderatorów