anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro delivery nie da się nadać

petinek_pl
#12 Orędownik#
  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ wczoraj nie moglam nadac paczki Allegro AD001817Z4. Pojechalam specjalnie do paczkomatu allegro one oraz orlen paczka bo juz nie wiedzialam czy moze znowu trzeba gdzie indziej. I nie dalo sie nadac paczki. Probowalam zarowno zeskanowac jak i wpisac recznie kod paczki, nie skanowalo przesylki a po wpisaniu recznie pisalo ze nr paczki jest zly zarówno w jednym jak i drugim automacie. Prosze o nie liczenie przesylki do jakosci sprzedazy i terminowej wysylki, nie dalo sie jej nadac. Probowalam prosic konsultantow na czacie ale nie ogarniają i ciągle tylko bylam przelaczana mimo ze kazdy pisal ze to ten drugi dzial powinien sie tym zajac...
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Widzę, że ta przesyłka jest już w drodze. To jest metoda dostawy: Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka. Takie przesyłki nadajesz:

  • podczas jednorazowego podjazdu kuriera
  • w automatach paczkowych ORLEN Paczka
  • w punktach nadań ORLEN Paczka.
   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ yyy.. ok..W którym miejscu mojej wiadomości pytałam gdzie jest paczka oraz gdzie mogę ją nadać? Czy jakiś kompetentny moderator może przeczytać moją wiadomośc i na nią odpowiedzieć?

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

 🤣

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Zgłaszałaś problem z nadaniem przesyłki i nie napisałaś, że ostatecznie udało Ci się go rozwiązać. Zaznaczyłaś, że chciałaś nadać paczkę w Allegro One Box, a to ORLEN Paczka, dlatego napiałam Ci jak należy postąpić w przypadku tej metody dostawy. 

Ze statystyk jakości sprzedaży możemy wykluczyć opóźnione zamówienia.

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

 @nat_not wy tak naprawdę?

Napisałam Pojechalam specjalnie do paczkomatu allegro one oraz ORLEN PACZKA

a dostaję odpowiedź, paczkę możesz nadac w paczkomacie orlen paczka.

Napisałam też Prosze o nie liczenie przesylki do jakosci sprzedazy i terminowej wysylki, nie dalo sie jej nadac

na co dostałam odpowiedź 

Ze statystyk jakości sprzedaży możemy wykluczyć opóźnione zamówienia.

Ktoś widzi to kuriozum?

oznacz moderatorów