anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro -> InPost -> Brak przesyłki do importu.

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Witajcie,

Czy ktoś z Was miał/ma problemy z managerem inpostu? Dziś o godzinie 20:06 Klient kupił towar, zapłacił, wybrał opcję dostawy. Wchodzę w managera, importuję i zonk brak takiej przesyłki. Kolejne zamówienia o 20:16, 20:31 zaimportowane, a z 20:06 jak nie było tak nie ma. (Sprawdziłem wszystkie zakładki, próbowałem dodać przesyłkę ręcznie - brak takiej możliwości bo to allegro paczkomat).

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

TOBI421
#11 Animator#

A masz połączonego menegera inpost z kontem allegro.

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście że tak 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

U mnie z 20:10 import przeszedł normalnie

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

A ja sobie nadal czekam i nie mogę wygenerować przesyłki, mail do InPostu poszedł, ale jak odpowiadają tak jak na przeterminowane etykiety to z 7 dni poczekam, a Klientka jutro chciałaby żeby paczka już wyjechała. Paczkomaty przepełnione, POPy przy sortowniach zamknięte - radź sobie allegrowiczu sam.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@przysmakowoplJa na odbiór przesyłki przez kurier Inpost czekam od piątku.... 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Super pytanie, nic tylko się pochlastać. 

oznacz moderatorów

GGMU
#7 Wielbiciel#

Witam, u mnie to samo, zamówienie z dziś godz. 16:33 i brak importu do menadżera paczek, przesyłka allegro paczkomaty z opcją smart. Allegro przyjęło zgłoszenie i je weryfikuje, na razie nie wiedzą co się dzieje. Z kolei Inpost twierdzi że import może potrwać do 8 godzin, pierwszy raz zdarzyło mi się żeby import nie poszedł natychmiast z automatu.

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

U mnie to samo.

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Czyli to nie problem tylko mojego konta. 

oznacz moderatorów

alatlaptopy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Dzisiaj od rana nie mogę zrobić żadnego listu dla paczkomatów przez manager paczkomaty. Jak klikam "Import Allegro InPost" to ładuje i ładuje i nie może załadować. Na niektórych komputerach u nas nawet zalogować się nie da. Czy ktoś jeszcze ma ten problem czy to tylko u nas? Dzwoniłem na infolinię i mi mówią że nikt tego nie zgłaszał

 

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Wszystko śmiga jak powinno, ale z doświadczenia wiem że zdarzają się przypadki kiedy coś nie działa, jest to tymczasowe, lecz niestety trzeba poczekać jakiś czas, myślę że do godziny max. powinno się to rozwiązać samo

oznacz moderatorów

Gryfin916
#7 Wielbiciel#

Zdarza mi się to cyklicznie na kurierskich,zwłaszcza pobraniowych,dziś sytuacja się powtórzyła.Paczkomat i minikurier zawsze bez problemów.

oznacz moderatorów

jankoja
#7 Wielbiciel#

u mnie od wczoraj po zalogowaniu do manager Inpost wyskakuje tekst"trwa uzyskiwanie dostępu. Upewnij się że połączyłes konto.

Od dawna jest połączone i wszystko "grało" Jak zdecydowałam, że opłacę więcej i po prostu wpisze dane w formularzu to mi wyskoczyło okienko, że nie o to mi chodzi. Masakra!. Czy allegro mogło by jakoś WIDOCZNIE (maile?) zając stanowisko w tej sprawie?. Klienci nie będą widzieli naszego problemu tylko zdenerwowanie, że nie mają towaru za który zapłacili 😞

oznacz moderatorów

GGMU
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś od Allegro może zająć stanowisko w tej sprawie, bo nadal nie wiadomo czy to problem po Waszej stronie czy po stronie Inpostu. U mnie już dawno minęło 8 godzin (tyle radzili odczekać na infolinii Inpostu) od zamówienia i nadal nie mogę przesyłki zaimportować a dzisiaj muszę ją nadać żeby nie przekroczyć terminu.

oznacz moderatorów

beautyshop_pl
#7 Wielbiciel#

Witaj,

mam ten sam problem. Manager Inpost NIE CHCE pobrać przesyłki opłaconej Smart. Bez problemu pobrał pięć wczorajszych (również były smart) ale dzisiejszej już nie. Nie mogę też wprowadzić ręcznie tej przesyłki do managera. Czy ktoś już może powiadomił Allegro w tej sprawie? Miłego dnia!

oznacz moderatorów

GGMU
#7 Wielbiciel#

Kontaktowałem się z Allegro przez czat, założyli nr zgłoszenia i czekam, problem w tym że dziś paczka musi ode mnie wyjść żeby nie przekroczyć terminu nadania przesyłki.

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

U nas to samo...

oznacz moderatorów

Varied_allegro
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem ;/ jeszcze rano wszystko śmigało, do teraz .. ;/

oznacz moderatorów

beautyshop_pl
#7 Wielbiciel#

Pobrało, już jest ok! Pozdrowienia 

oznacz moderatorów