anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro -> InPost -> Brak przesyłki do importu.

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Witajcie,

Czy ktoś z Was miał/ma problemy z managerem inpostu? Dziś o godzinie 20:06 Klient kupił towar, zapłacił, wybrał opcję dostawy. Wchodzę w managera, importuję i zonk brak takiej przesyłki. Kolejne zamówienia o 20:16, 20:31 zaimportowane, a z 20:06 jak nie było tak nie ma. (Sprawdziłem wszystkie zakładki, próbowałem dodać przesyłkę ręcznie - brak takiej możliwości bo to allegro paczkomat).

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

Przy próbie nadania paczki menager paczkomaty nie widzi przesyłki, wcześniejsze i późniejszą są importowane, a ta jedna nie.

Jaka może być przyczyna?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a czy przesyłka nie została wybrana jako kurier inpost lub pobranie? musisz kliknąć [SZUKAJ] po wybraniu rodzaju 🙂

oznacz moderatorów

rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

Nie przesyłka :

Metoda dostawy
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost (Paczkomat TGO03M)Allegro Smart!

0,00 zł

Okrzei 20
42-600 Tarnowskie Góry

Opłacona z góry.

oznacz moderatorów

rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

Teraz już nie przyjmuje żadnych przesyłek 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Problem allegro czekaj na rozwiązanie już jest zgłoszone 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Właśnie rozmawiałem z Allegro - zlokalizowali problem, w najbliższych godzinach zostanie rozwiazany problem. Ja załatwiam to w inny sposób. Anulacja zamówień i ponowne zamówienie przez Klienta.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Dalej to samo brak przesyłek w panelu, jak próbowałem ręcznie też nie przepuszcza każe się udać d zakładki allegro, czy może ktoś z obsługi coś naświetlić, problem od wczoraj a tu cisza  😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Skonsultowałam sprawę i otrzymałam potwierdzenie, że maksymalnie w ciągu kilku godzin problem powinien być rozwiązany.

Przepraszam Was za to utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Teraz już nie zasysa Kurierów InPostu i MiniKuriera.

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Aktualizacja - pobrało mi zamówienie z 20:06 -> pewnie przebudowują bazy danych.

oznacz moderatorów

Tanimarket_pl
#8 Zapaleniec#

U mnie tez nie działa, od rana brak przesyłek w managerze inpost.

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Edit 13:48 - u mnie wszystkie przesyłki się pojawiły.

oznacz moderatorów

Tanimarket_pl
#8 Zapaleniec#

Po wpisie na forum cudownie zaskoczyło, aktualnie inpost u mnie zaciąga przesyłki

oznacz moderatorów

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo po godzinie 20, wczoraj jedno z zamówień bez możliwości importu. Dziś rano rozmawiałem telefonicznie z Inpost, brak rozwiązania 😞  Nie czekałem opłaciłem standardową cenę u bookera, klient ważniejszy. Ale jeśli coś takiego się będzie powtarzać trzeba będzie reagować. 

oznacz moderatorów

ffactory
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,

na wstępie bardzo przepraszam za odkopanie tematu, ale mój problem wydaje się być najbardziej pasujący właśnie do tego tematu.

Otóż Kupujący złożył zamówienie składające się z kilku produktów, które zostanie wysłane w 4 paczkach, ze względu na wagę poszczególnych paczek. Kupujący wybrał opcję allegro paczkomaty inpost i zapłacił za 4 wysyłki (4x8,99).

Zalogowałam się w managerze paczek i zaimportowałam listę zamówień z allegro ale mam możliwość wygenerowania i opłacenia (8,99) tylko jednej etykiety dla tego kupującego, a co z pozostałymi trzema paczkami? Miał ktoś taki problem?

pozdrawiam

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ffactory   zrób tak :

Manager InPost ---> Allegro ---> Import Allegro InPost --- > zmieniasz w niewygenerowane na wygenerowane, zaznaczasz odpowiednią przesyłkę i nadajesz jeszcze raz na tych samych danych

wtedy za każdą kolejną  zapłacisz 8,99 zł ,

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ffactory
#8 Zapaleniec#

Działa! Dziękuję! 🙂  

oznacz moderatorów

sklepbobi
#7 Wielbiciel#

ja mam ten sam problem. Kilka dni wcześniej w ogóle nie importowało przesyłek, bo nie można było się zalogować, a teraz nie aktualizuje zamówień. Są jakieś stare ;/ porażka ostatnio z tym nadawaniem.

oznacz moderatorów

TiTo_Firma
#8 Zapaleniec#

U mnie wysyłka Paczkomatami nie możliwa wciąż wiąże konto :(((

oznacz moderatorów

shopmw
#9 Pomysłodawca#

@TiTo_Firma chyba nowa awaria ... U nas było spoko ( w nocy) nadałem ok 150 paczek i teraz zonk, wywala z inpostu,

oznacz moderatorów