anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie jest trendy, a winny jest sprzedawca

RED
#21 Demiurg#

Allegro jedzie na fali, zamiast zadbać o większą rozpoznawalność, przejrzystość zwala wszystko na sprzedawcę

właśnie dostałem takie coś od serwisu

Dzień dobry,

Zidentyfikowaliśmy i usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ w ciągu ostatnich 365 dni nie została wyświetlona przez kupujących.

Staramy się, aby dostępne oferty wzbudzały zainteresowanie kupujących. Jeśli chcesz, aby Twoje oferty przyciągały więcej klientów, zadbaj o ich atrakcyjność. Możesz między innymi poprawić ich tytuł lub opis.

Regulamin
Zgodnie z regulaminem (artykuł 8, punkt 8.2a) zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ofert. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

Czytaj więcej o zasadach tworzenia tytułu i opisu oferty.

Chodzi o oferty:

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

RED
#21 Demiurg#

serwis usunął mi kilka typowych ofert,

obowiązkowe wznawianie roczne ofert (opłaty utrzymaniowe) serwis skończył jakiś czas temu,

teraz jak widzę zaczyna na nowo

najlepsze jest, że oferujemy towar niszowy, dla koneserów w oparciu o własne opisy,

nie jest to chłam z Chin

Regulamin allegro:

8.2a.

Spółka zastrzega sobie prawo do zakończenia przed czasem lub usunięcia Oferty w przypadku spełnienia obu, poniższych warunków łącznie, tj. gdy:

a. liczba wyświetleń strony Oferty w przedziale ostatnich 365 dni kalendarzowych jest równa 0

oraz

b. kwota obrotu wyrażona w złotówkach w Ofercie w przedziale ostatnich 365 dni kalendarzowych jest równa 0,

chyba że zasady określone w regulaminach innych usług, o których mowa w art. 12 Regulaminu stanowią inaczej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Korporacja, zysk  a nie jakiś tam towar niszowy. Przykre to jest.😞

oznacz moderatorów

sklepmotonet_pl
#8 Zapaleniec#

u nas też wycofali kilka aukcji ale żeby było śmiesznie rękawiczki w mało popularnych rozmiarach ale były one dodane do wielowariantowości i klient mógł wybrać rozmiar xxs xs s m l xl xxl xxxl teraz dzięki alego nie będzie mało popularnych rozmiarów. Gratulacje

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@RED Wiele osób szuka na Allegro rzeczy, których zwyczajnie nie można dostać w sklepach stacjonarnych. Bo np. w sklepie nie ma możliwości, żeby trzymać na stanie czy przechowywać dziesiątki wariantów o niszowym wyborze, albo modle sprzed kilku lat. Internet natomiast znakomicie się nadaje do takiej sprzedaży, bo jego pojemność nie jest ograniczona - w przeciwieństwie do umysłów niektórych korpodecydentów.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Ja dostałem upomnienie od serwisu i wyłączyli mi ofertę na towar, który wystawiłem, a nie trafił jeszcze do oficjalnej sprzedaży. Najnowszy typ felg stalowej do dostawczaka.

Argumentowali to, że ktoś ZGŁOSIŁ 😉

 

BAREIZMY 2024

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów