anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro one box dpd

chmielna12
#11 Animator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

f1964360-3ad0-11ef-8959-09a27f2f940a
przesyłka A000TID6I0
 
Klientka wybrała sposób dostawy Allegro One Box, DPD
 
W jaki sposób mam nadawać takie przesyłki. Do tej pory mogłem zamawiać podjazdy DPD a przy tym zamówieniu nie pojawia się taka opcja. Czy takie przesyłki mam nadawać przez paczkomat albo w punkcie dpd? czy już nie ma do nich podjazdów kuriera?
 
Na czacie nikt mi nie mógł odpowiedzieć na to pytanie, a zgłoszony w dniu wczorajszym ticket nadal bez odpowiedzi. Jest to o tyle istotne że u mnie paczkomaty i punkty dpd zwykle odbierane są rano i nawet jak spakuję od razu i dam do punktu/paczkomatu to wyjdą do klienta następnego dnia.
 
Szczęśliwie złożyło się tak że klientka mieszkała obok i podrzuciłem jej osobiście natomiast chciałbym wiedzieć na przyszłość. Jak widać na zrzucie nie ma możliwości zamówienia podjazdu ani anulowania przesyłki.



allegro zrzut.png
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chmielna12 Cześć. Takie paczki możesz nadawać w Allegro One Boxie lub w stacjonarnych punktach Allegro One Punkt, czyli w Salonikach Kolportera, punktach epaka.pl, Furgonetka, Auchan, Pakersi. Możesz również zamawiać kuriera (lub umówić stałe podjazdy). 

Z tego, co widzę, dla zamówienia f1964360-3ad0-11ef-8959-09a27f2f940a był zamówiony podjazd kuriera (zlecenie numer 11056182), dlatego na zrzucie ta opcja jest wyszarzona. Szczegóły w takich sytuacjach znajdziesz w zakładce Zamówione przesyłki

 

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

A co zrobić jak kurier 2 dni z rzędu nie przyjeżdża?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chmielna12 Najlepiej złożyć reklamację na podjazdy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów