anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa w sprzedaży - REALIA

marKiza_OUTLET
#7 Wielbiciel#

Czesc , niedługo jadę na urlop na 7 dni. Mam pytanie do tych , co już korzystali z tej opcji - Przerwa w sprzedaży

Czy widać znaczne spadki w sprzedaży po ponownej aktywacji wszystkich ogłoszeń?

Jak to się ma do oceny sprzedającego czy spada czy zostaje jakoś ta przerwa " obarczona" 

Czy lepiej ustawic wysyłka w ciągu 7 dni np i darować sobie ustawianie tej przerwy ? 

Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Ustaw sobie wysyłkę 7 dni i dodatkowo w mailowym autoresponderze, że Cię nie ma i wysyłka będzie wysłana zgodnie z TWOJĄ (a nie Allegro) deklaracją.

Ale na dyskusję i tak musisz odpowiedzieć jakby co, bo Ci konto zwieszą, a autoresponder w takiej sytuacji nie działa.

Zrobienie "przerwy w sprzedaży" wiąże się z tym, że ponowne wznowienie "jednym kliknięciem" kończy się na ręcznej edycji połowy aukcji, bo katalog ma coś zmienione.

Ja się nie obejrzysz, to zawsze d..a z tyłu 😞

Allegro urlopów nie przewiduje

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marKiza_OUTLET ustawienie teraz 7 dni nic Ci nie da, bo i tak allegro podaje czas wysyłki na postawnie wcześniejszych wysyłek 😞 więc klienci i tak będą wiedzieć dostawa za np. dwa dni i se dopiero narobisz bigosu 😞 najlepiej zakończ oferty i odpoczywaj, nie zapomnij tylko ogarniać zapytań, dyskusji czy zwrotów 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@kostas11nie zdarzyło mi się przy opisanej konfiguracji by mi klienci robili problemy.

Warto też ustawić automatyczny zwrot pieniędzy w momencie gdy klient anuluje zamówienie. I automatycznej wiadomości napisać, że jeśli termin dostawy jest zbyt długi proszę anulować zamówienie a pieniądze wrócą automatycznie na konto

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 przy ustawionej wysyłce 7 dni można wyłączyć algorytm 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Czyli godzimy się na wszystko i wchodźmy klientowi po paluszku. I jeszcze za to dopłacamy Allegru

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@marKiza_OUTLET Zgadzam się z @kostas11 . Lepiej zamknąć oferty, bo ludność i tak przeważnie nie doczyta, że wysyłka za tydzień, i będziesz się tłumaczyć 😎

Tak czy inaczej, przerwa w sprzedaży nie zwalnia z obowiązku odpowiadania na pytania, odpowiedzi w dyskusjach czy obsługiwania zwrotów. Więc autoresponder, plus obsługa maila przynajmniej raz dziennie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ja na czas urlopu mam zostawione tylko pozycję w licytacjach które zaczynają się przed wyjazdem na urlop a kończą po moim powrocie . Pozostaje tylko zaglądanie na pocztę czy nie ma jakiś pytań. 

oznacz moderatorów