anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box, zielony automat, przesyłka nadana a jej status to Oczekuje na nadanie

nietylkodlamoli
#8 Zapaleniec#

Allegro One Box, zielony automat, przesyłka nadana, a jej status to Oczekuje na nadanie. Taką sytuację mam dla dwóch przesyłek, które zostały zlecone zaraz po awarii Allegro z 7 listopada. Etykiety zostały wygenerowane bz problemu, bez problemu tez przyjął je paczkomat. Nie wiem czy leżą sobie one spokojnie nieodebrane przez kuriera, czy po prostu nie ma ich w systemie.? A może jest wszystko ok? Ktoś ma podobny problem? Numery przesyłek to Allegro ALE00003C41C463 oraz ALE00003C427EA4. Obydwie nadane 7 listopada w zielonym automacie przy ulicy Siemianowickiej 157 w Chorzowie. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nietylkodlamoli tak działają statusy w tym przypadku , zmieni się jak kurier wyjmie paczkę z automatu . Wiem co teraz napiszesz ,ale problem był zgłaszany i ponoć pracują nad tym , musisz klientowi wytłumaczyć .

oznacz moderatorów

nietylkodlamoli
#8 Zapaleniec#

wiem, ale kurier już od tego czasu obsługiwał ten automat. Wiem ponieważ w międzyczasie dostarczano mi przesyłki właśnie do niego. Można przypuszczać, że przesyłki leżą tam samotne. Mam go rozpruć otwieraczem do konserw, żeby się upewnić? 🙂 Co do tłumaczeń klientowi, to zawsze sprzedający są na przegranej pozycji. "no przecież się wyświetla, że jest nienadana"  Słowo przeciwko temu co jest napisane przez Serwis. Wychodzimy na kłamców. Wpienia mnie to. 

oznacz moderatorów

nalepkovo
#9 Pomysłodawca#

Raz mi się zdarzyło, że kurier po odebraniu paczki nie "nabił" statusu tylko wrzucił do auta a dopiero w sortowni się zaktualizował. Aż się trochę boję, bo paczkomaty podrożały i zielone automaty będą coraz częściej wybierane.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nalepkovo usuń ten rodzaj przesyłki z ofert to przestaniesz się stresować .

oznacz moderatorów

nietylkodlamoli
#8 Zapaleniec#

i stracę potencjalnych klientów. Podziękuję. 

 

oznacz moderatorów

nalepkovo
#9 Pomysłodawca#

Miałem kilka przejść z tymi zielonymi automatami. Parę razy przesyłki nadane przed godziną graniczną nie zostały odebrane tego samego dnia. Raz kupujący założył dyskusję i się pieklił dlaczego nie nadane to pracownik Allegro potwierdził, że została nadana więc jakiś wgląd swój w status przesyłki mają. Też mnie to irytuje bo trzeba czasami klientowi tłumaczyć, że przesyłka jest nadana i żeby uwierzył na słowo.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Ja w takich przypadkach kieruję kupującego do serwisu Allegro. Wielokrotnie było już tak że kupujący rozpoczął dyskusję ( bo status wskazuje na " w realizacji " odebrał przesyłkę która nadal miała status " w realizacji " ale z Allegro już się nie chciał pieklić. Kiedy jednego zapytałam jakim cudem wypuścili go ze szkoły jeżeli nie umie czytać,  to napisał że prawdopodobnie pracuje tu gdzie pracuję za karę.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@nalepkovo statusy przesyłek Allegro One sprawdzaj na Furgonetce - https://furgonetka.pl/zlokalizuj/

Furgonetka pokazuje statusy pośrednie, czego nie potrafi zrobić Allegro.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@nietylkodlamoli Dzień dobry. Sprawdziliśmy tę sytuację, paczka zostanie odebrana z Zielonego Automatu Paczkowego dzisiaj. 🙂 

oznacz moderatorów