anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one dpd

petinek_pl
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ustanowiliście warunek że trzeba nadawać allegro one kurierem lub do punktu by mieć smart. Allegro one kurier nie odbierał mi paczek więc zrezygnowałam i wybrałam Allegro one punkt(UPS), teraz zmusiliscie mnie do nadawania dpd w allegro one, dpd jest u nas na rejonie ten sam problem, kurier ani nie doręcza ani nie odbiera paczek, parę dni temu nie otrzymałam paczki i dostalam sms o 22.00! że zostawil ją w punkcie bo nie miał czasu..na drugi dzien nie odebral tez moich zlecen bo NIE MIAŁ CZASU.. prosze o jakąś mozliwosc dla osob ktore NIE MAJĄ MOZLIWOSCI ZAMAWIANIA WASZYCH KURIERÓW!!!! Chcę mieć allegro smart ale nie mam wpływu na firmy dostawcze i nie mogę nadawac tymi których żądacie więc prosze o jakies rozwiazanie. Nie jest to z mojej winy. Jak będę zamawiac tymi co wymagacie to klienci nie otrzymaja zamowien-posypią się pretensje,negatywy,spadki jakosci i dalej wiadomo..

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl złóż proszę w tej sprawie reklamację. Gdy tylko reklamacja do nas wpłynie, dostaniesz mejla z potwierdzeniem jej złożenia.
Zazwyczaj na reklamację odpowiadamy w ciągu 7 dni od jej złożenia. Jednak czasem może to potrwać maksymalnie do 30 dni.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

@la_nika odpowiecie mi,że przykro wam z powodu sytuacji i ze gdyby kurier nie podjezdzal pisac wam informację. A ja prosze o mozliwosc rozwiązania sytuacji z tym,że nie mogę zamawiać ani kurierem allegro one ani dpd a chcę mieć smart. I co napiszecie ze nie ma innej opcji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl dlatego poproszę Cię o informację o problemach z kurierem przez formularz, wtedy odpowiedni zespół będzie mógł coś zdziałać.
Tak, aby mieć Smart! trzeba udostępniać Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier) i nie możesz wybrać czy po paczki przyjedzie kurier  DPD, czy UPS, dlatego takie problemy należy do nas zgłaszać.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Napiszą Ci że nie musisz mieć Smarta jak ci zasady nie pasują .

oznacz moderatorów