anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - wybrakowane statusy na Allegro

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @Allegro_One 

Temat był już tutaj wałkowany, ale dzisiaj ta ułomność waszego WZA wkurza mnie podwójnie. Dlaczego wasz system nie pokazuje nadania przesyłki, tylko do czasu odebrania przez kuriera ma ona status oczekującej na nadanie? Kto to wymyślił? 

Dzisiaj przesyłka nadana sporo po godzinie granicznej, wiadomo dlaczego i co widzi czekający na nią klient? Że oczekuje na nadanie a to przecież nieprawda. Kiedy doczekamy się, że klienci będą widzieć prawdziwe statusy i czy w ogóle się doczekamy?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Kaliope_Brzeg NIGDY, zgodnie z zasadami nadawania przesyłek przesyłkę uważa się za nadaną dopiero w momencie odebrania jej z automatu paczkowego przez przewoźnika. Dotyczy to zarówno Allegro C*** Box jak i Paczkomatów InPost. 

Jeżeli chodzi o ukrywanie przez allegro faktu umieszczenia przesyłki w automacie ... no chyba nie trzeba tłumaczyć po co to robią - zły sprzedawca nie nadał. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek

A pocztowe widać od razu po nadaniu, czyli jednak można. Przesyłki Inpostu  ludzie przynajmniej wiedzą gdzie sprawdzić, mają też aplikację, Allegro One to czeski film i do tego nie widać nadania 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg nie bardzo kojarzę , ale przesyłka umieszczina w paczkomacie zmienia status , jest to problem w przypadku Allegro One bo może generować konflikty z klientem . Po nadaniu powinien zmienić się status na ,,umieszczona w automacie paczkowym ,, 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nie korzystam z Waszych przesyłek i znowu intuicja mnie nie zawiodła , ta kwestia jest do natychmiastowej poprawy .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Sama nie wiem po co to dziadostwo trzymam. Nie mam gdzie nadawać, działa toto na pół gwizdka i na dokładkę statusy zakłamane 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg przelazło mi to kiedyś przez myśl , ale wraz ze zmianą koloru włosów przyszła ostrożność w stosunku do nowości , zdecydowałem , że najpierw się pogapię ... i na razie gapię się dalej .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Cześć. 🙂 Temat statusu pośredniego (czyli nadanie w automacie lub punkcie) jest już na radarze jednego z zespołów. Rozwiązanie jest analizowane 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka 

Byłoby super. Myślę, że dostawa Allegro One sporo by na tym zyskała. Dzięki 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg a ja się jeszcze pogapię ....

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

czyli rok lub z dwa roki minie 😀

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka  To tylko kwestia implementacji tego w Wasz system. Nic więcej. Furgonetka nie ma problemów ze statusem pośrednim paczek AO.

oznacz moderatorów